Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aj kurde, od dwóch dni mi wszystko pięknie chodziło, aż tu przed chwilą grając w wiedźmina zacięła się gra  i nic nie mogłem zrobić. Musiałem zresetować kompa. 

A chodziło 2 dni ładnie po tym jak odinstalowałem AVG i nie zainstalowałem ten aplikacji AMG Gaming Evolved.

Link to post
Share on other sites

Nie musi to być wina karty czy sterownika, ale gry. Mogłeś dać kontrol, alt,delete i uruchomić menadżera zadań, a zobaczyłbyś, że Wiedźmin ma brak opdpowiedzi. Jest to jakiś błąd w grze. Zdefragmentuj partycję, na której masz zainstalowaną grę, może pomoże.

Link to post
Share on other sites
A masz inne rozwiązanie? jeżeli tak to podaj, bo jestem bardzo ciekawy. 

 

Wysłać płytę na gwarancję, kupić nową, zmienić slot na drugą 16x, jeśli to fizyczne uszkodzenie powoduje błąd.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Też nie wiadomo czy to płyta czy karta graficzna zaś...


A tutaj gdzie sterowniki macie 2 zakładki AMD Catalyst i Optional Downlaods. Może mam ściągnąć ten Chipset z Optional Downloads i to by coś dało? Czy to jest tylko dla płyty AMD a nie Intel?

Link to post
Share on other sites

Ale może jakieś sterowniki płyty głównej wyjdą czy coś. 

 

Jeszcze są jakieś opcjonalne sterowniki na stronie amd. Tutaj gdzie sterowniki są 2 zakładki AMD Catalyst i Optional Downlaods. Może mam ściągnąć ten Chipset z Optional Downloads i to by coś dało? Czy to jest tylko dla płyty AMD a nie Intel?

 

O to mi chodzi - http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64

Link to post
Share on other sites

@Dunio333 masz dalej bluescreny, czy tylko raz zawiesił się wiesiek? Jeśli chodzi o zawieszkę to lonialomax napisał, co mogłeś zrobić i jaka jest możliwa przyczyna. Jeżeli nie ma bs to temat jest rozwiązany i do zamknięcia. Nie ma, co szukać problemu na siłę.

Link to post
Share on other sites

Znajdź temat na forum o tym komunikacie, jeśli masz w pełni zaktualizowany system to musisz zmienić pewną wartość w rejestrze (użytkownik jarrino wie więcej na ten temat). Oczywiście, jeśli nie jest to spowodowane temp gpu lub jej zegarami, co kwalifikuje się do reklamacji.

http://forum.benchmark.pl/topic/174858-sterownik-ekranu-nvidia-przesta%C3%85%C2%82-dzia%C3%85%C2%82a%C3%84%C2%87-ale-odzyska%C3%85%C2%82-sprawno%C3%85%C2%9B%C3%84%C2%87/?do=findComment&comment=1834572

Edytowane przez vicodin
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...