Skocz do zawartości

Zestaw r9 270,intel core i 3350 P jaka płyta


Recommended Posts

Witam mam zamiar złożyć cały komputer do mniej więcej 1800 zł. Głównie chodzi mi o gry.

Myślałem nad takimi podzespołami

-karta graficzna:Radeon r9 270 [ i nie wiem jaki wybrać] nowa 670-700zł

-pamięć:4 gb ramu [ potem pewnie dokupię kolejne 4gb ] używana 100 zł

-Procesor: Intel Core i5 3350 P [ nie jestem tego pewny, ale kolega mi go poleca] używany 450 zł z gwarancją 

-Obudowa: myślałem nad Zalmanem z3 nowym 150 zł [ ale jak trafi się jakaś lepsza   używana obudowa  z gwarancją to czemu nie]

-Dysk twardy:1 tb [chciałbym kupić używany z gwarancją 1 rok+ za 120-140 zł]

 

I nie wiem jaki wybrać zasilacz i płytę główną żeby wszystko ładnie chodziło.


Myślałem nad taką płytą główną :

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-S1, H61, DualDDR3-1333, 4xSATA2, D-SUB, GBLAN, mATX (GA-H61M-S1)
Link to post
Share on other sites

A więc zamówiłem już 

Obudowę : Zalman z3 + czarna 150 zł [ używana z gwarancją na rok ]

Dysk twardy: 1 TB Western Digital

Niestety procesor i5 3350p został sprzedany, a nie mogę znaleźć innego. Zostaje mi do wyboru i5 2400 z gwarancją na rok lub i5 2500 z gwarancją rozruchową.

Co do karty graficznej r9 270 wydaje mi się być najlepszą w tej cenie [ kartę chyba wolał bym nową ]

Link to post
Share on other sites

W takim razie wezmę 

intel core i5 2400

Karta graficzna Asus Radeon R9 270 OC 2GB DDR5 (256BIT) PCI-E 2DVI/HDMI/DP BOX (R9270-DC2OC-2GD5)

I jaką płytę główną do 200 zł polecasz  [ najlepiej konkretną nazwę ;) ]


I gdzie lepiej zamówić kartę i płytę  ? myślałem o morelach lub agito [ ale może gdzie indziej jakieś promocje xd ;]

Edytowane przez Narkuzs
Link to post
Share on other sites

No a więc ostatecznie znalazłem fajną ofertę i kupiłem intel core i5 3470 i myślałem nad tymi płytami 

Płyta główna Gigabyte GA-H81M-HD3, H81, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, mATX (GA-H81M-HD3)

 

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)
 
Warto jest dołożyć parę dych do tej 1 ?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...