Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer do 3500zł

Komputer gry 3500zł streamowanie stacjonarny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dredo

Dredo
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 20 maj 2015 - 07:10

Po wakacjach chciałbym kupić nowy komputer (stacjonarny) do grania codziennie oraz streamowania,

Chciałbym aby komputer dał radę udźwignąć produkcje takie jak Wiedźmin 3:Dziki Gon,Skyrim,Far Cry 4,BF4 na minimum średnich/wysokich (wiadomo im lepiej tym bardziej się będę cieszyć :P).

Tylko czy streamowanie na Twitchu nie zmniejszy wydajności gier i nie będę musiał zmniejszyć ustawień graficznych w grze ?

Aktualnie w moim komputerze mam:

Procesor-Intel Core 2 duo CPU E7500 2,93GHz

RAM-4gb

Karta Graficzna- AMD Radeon 5700 series

Reszty niewiem postaram się napisać w najbliższym czasię gdyż nie jestem aktualnie w domu :S

Pozdrawiam,

Dredo

• 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31261 postów

Napisano 20 maj 2015 - 09:03

Po wakacjach chciałbym kupić nowy komputer (stacjonarny) do grania codziennie oraz streamowania,

Wróć więc po wakacjach. Na forum masz masę tematów w takim budżecie.  

• 2

#3 Dredo

Dredo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 20 maj 2015 - 16:31

Sęk w tym że chciałem się dowiedzieć jak najwięcej przed wakacjami (gdyż 1września jadę do Barcelony na 2 lata),a tak zbytnio obeznany nie będę gdzie jakiś dobry sklep będzie

Dlatego pytam się teraz :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Komputer, gry, 3500zł, streamowanie, stacjonarny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych