Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Mam możliwość przedłużenia umowy i przytulenia LG Spirit LTE za 1 zł w fioletowej sieci. Nie wiem co robić - czy zostawić go sobie, czy może sprzedać, lekko dopłacić i kupić coś innego. Czytałem już wiele na temat wyżej wymienionych smartfonów, ale chciałbym prosić was o radę. Nie korzystałem jeszcze z WP, ale nie mam problemu wyłącznej przynależności do świata Androida ;)

 

Do czego telefon posłuży?

- internet

- muzyka

- zdjęcia

 

Dużych wymagań nie mam, chodzi mi o to, żeby komfortowo korzystać z tych trzech funkcji. Po ewentualnej sprzedaży maksymalnie na telefon będę mógł przeznaczyć jakieś 650-700 zł. Może macie inne propozycje?

Czy opłaca się w ogóle sprzedawać Spirita LTE?

Telefon będę odsprzedawał za rok, który z nich będzie miał wówczas największą wartość?

Dzięki serdeczne za każdą opinie i poradę. Pozdrawiam!

Edytowane przez erdeka91
Link to post
Share on other sites

Lumia ma najlepszy ekran oraz najlepsze aparaty, pisze w liczbie mnogiej :) bo przednia kamera do "samojebek" :) w L735 jest lepsza niż w wielu flagowcach.

Lumia 735 ma też ładowanie Bezprzewodowe i obsługuje karty pamięci do 128 GB.

 

LG G3s jest bardzo sensownym telefonem na Androidzie ale L735 ma od niego lepszy ekran i aparat - więc jak nie przeszadza Ci Windows to bierz Lumię 735. Jak koniecznie chcesz Androida to LG G3s będzie OK.

 

Lumia 735 dostanie też Windows 10 i będzie mieć dłuższe wsparcie.

Link to post
Share on other sites

Zalezy za ile go sprzedasz - napisz proszę jaki abonament wybierasz. W Play jest L735 u operatora.  Pytanie ile chcą dopłaty :)

 

Bo nówkę od kogoś kto przedłuzył umowę na Allegro czy Olx kupisz za 500 - 550 zł :)

Link to post
Share on other sites

Dopłata jest duża. Kwota abonamentu niewiele wam da - telefon muszę pozyskać w salonie (nie mam innej możliwości z przyczyn o których pisać nie będę ;)), a telefony w salonie PLAY mają kosmiczne ceny (różniące się nawet o 250 zł od tych podanych na stronie). Wytłumaczenie operatora - na stronie obowiązują ceny przy przedłużaniu za pomocą kuriera. Jak dla mnie bez sensu - powinna być podana również cena salonowa. No, ale mniejsza.

 

Spirit już u mnie leży. Dostałem w gratisie kaburę, folię i ścierki do ekranu. Wystawiony jest już za 550 zł ze wszystkim - zobaczymy, czy ktoś się "skusi".

 

Jeśli sprzedam do przyszłego poniedziałku to kupuję G3s - dzisiaj byłem w MM i porównywałem go z Lumią, która jest dla mnie zbyt kanciasta.

Pozdrawiam oraz serdecznie dziękuje za wszystkie udzielone odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...