Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Dzisiaj zakupiłem swojego pierwszego smartfona którym jest HTC One M7 podczas uruchamiania go jest dużo ustawień(wiadomo). Ale podczas ustawień "Poinformuj firmę HTC i usługi lokalizacyjne" jest taka sprawa: pomóż nam ulepszać HTC które odznaczyłem, poniżej jest czerowny tekst "Bez względu na powyższe oświadczenie jest to urządzenie testowe...itd. Czy to oznacza że mój HTC nie jest oryginalny tylko np: jednym z tych telefonów które wysyłają przed premierą na recenzje do różnych serwisów?. Czy jest to w pełni funkcjonalny egzemplarz?

Link to post
Share on other sites

Czy przy włączaniu na logo HTC masz taki czerwony napis? Jeśli tak, to oznacza, że był odblokowany bootloader. Jeśli nie, to i tak możemy chyba to sprawdzić, ale najpierw napisz czy masz ten napis.

EDIT

Ale z tego, co czytam, nawet jeśli wszystko jest w porządku, to ten napis i tak może występować - niektórzy mają podobnie i opisują ten problem jako występujący na fabrycznym sofcie. Ja bym się tym za bardzo nie przejmował...

 

Sprawdź ten bootloader - wyłącz telefon, poczekaj chwilę i przytrzymaj VOL- i włączanie dopóki nie pojawi się kolorowe menu - tam będzie na górze napis LOCKED albo UNLOCKED. 

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites

Dla świętego spokoju napisz do htc http://www.htc.com/pl/support/htc-one/pytanie czy nie jest to model testowy i podaj im IMEI swojego telefonu, bo szczerze powiedziawszy są podzielone opinie na ten temat, a za dużo też nie ma... Jak Ci odpiszą, że nie testowy, to raczej nie testowy, bo kto by wgrywał testowy soft na finalne urządzenie?

PS Gdzie kupiłeś telefon?

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites

Wreszcie otrzymałem odpowiedź od supportu HTC. "Dzień dobry, dziękuje za kontakt z firma HTC .

Mam na imie Artur i jestem Agentem Technicznym w firmie HTC.

Jest mi bardzo przykro z powodu problemow jakie Pan ma. 

Urzadzenie, ktore Pan zakupil bylo wyprodukowane na rynek holenderski i trudno stwierdzic czy jest to urzadzenie testowe, gdyz zadne informacje tego typu sie nie pojawiaja.

Urzadzenie jednak jest jak najbardziej autentyczne oraz nie bylo ingerencji osob trzecich w system"

 

Telefon kupiłem przez allegro właściwie jako używany w stanie idealnym tzn. jak by był nie używany. Pierwszy właściciel chyba dlatego sprzedał ten telefon bo jak wszedłem z przeglądarkę internetową to było tylko wyszukiwania HTC One urządzenie testowe itp. Na fakturze VAT jako sprzedawca widnieje Łukasz Szot NETREPUBLIC

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...