Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne laser kolor do ~1k zł

laser kolor

Najlepsza odpowiedź Nerus, 26 maj 2015 - 09:56

Ja do druku kolorowego nigdy nie kupiłbym laserówki, odwzorowanie kolorów jest najzwyczajniej brzydkie, matowe. Super opcją są drukarki epson (np. L365 w cenie około 850zł) z systemem its. Nie kupujesz kartridży, tylko wlewasz sam tusz, na tą chwile jest to najtańsze możliwe rozwiązanie i nie musisz się w ogóle bawić w zamienniki, bo się to po prostu nie opłaca.

Ok, dzięki za informację, aktualnie zamówiłem OKI i oczekuję na dostawę.

Otrzymałem urządzenie, jestem zadowolony pod względem funkcjonalnym.

Pozdrawiam,

Nerus

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nerus

Nerus
  • Amator

• 56 postów

Napisano 15 maj 2015 - 14:39

Witam, poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego jak w temacie do użytku domowego.

1) Drukowanie kolorowe 40%, monochromatyczne 60%. (chodzi oto co częściej drukuję)

2) Tanie zamienniki

3) Mała awaryjność

4) Auto-odwracanie przy drukowaniu

5) Skanowanie dokumentów oraz kopie

6) Możliwość przesyłania sygnałów i danych przez Lan

7) Może być (ale nie musi) Wi-Fi dla drukowania mobilnego (tylko i wyłącznie mobilnego)

Co do tematu, uzyskałem informacje z firmy http://www.centrumdruku.com.pl

• Oki MC332dn
  • Brother DCP-9020CDW
  • HP Color LaserJet Pro M476dn(CF386A)

Jak oceniacie te urządzenia, najbardziej chodzi mi o trwałość i koszta eksploatacji, bo całą funkcjonalność wyżej wypisaną posiadają.

P.S. W moim odczuciu najlepsza będzie OKI.

Pozdrawiam,

Nerus

Użytkownik Nerus edytował ten post 15 maj 2015 - 14:40

• 0

#2 bohdan91

bohdan91
  • Amator

• 40 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 22 maj 2015 - 11:45

Ja do druku kolorowego nigdy nie kupiłbym laserówki, odwzorowanie kolorów jest najzwyczajniej brzydkie, matowe. Super opcją są drukarki epson (np. L365 w cenie około 850zł) z systemem its. Nie kupujesz kartridży, tylko wlewasz sam tusz, na tą chwile jest to najtańsze możliwe rozwiązanie i nie musisz się w ogóle bawić w zamienniki, bo się to po prostu nie opłaca.

• 1

#3 Nerus

Nerus
  • Autor tematu
  • Amator

• 56 postów

Napisano 26 maj 2015 - 09:56   Najlepsza odpowiedź

Ok, dzięki za informację, aktualnie zamówiłem OKI i oczekuję na dostawę.

Otrzymałem urządzenie, jestem zadowolony pod względem funkcjonalnym.

Pozdrawiam,

Nerus

Użytkownik Nerus edytował ten post 26 maj 2015 - 13:39

• 0

#4 Patrick23

Patrick23
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 28 maj 2015 - 08:16

Jakby ktoś kiedyś potrzebował, ja mam u siebie urządzenie wileofunkcyjne z  Hp. Jestem zadowolony z druku kolorowego, ale większość drukuje na czarno-biało. 

• 0

Ciężko powiedzieć czy Polacy lubią masturbatory Lovense http://seksnaodleglosc.pl/max, bo jakby nie patrzeć nie jest to taki temat, na który publicznie się wypowiadamy. Jednak faktem jest to, że ich sprzedaż nie należy do najmniejszych.

#5 Nerus

Nerus
  • Autor tematu
  • Amator

• 56 postów

Napisano 29 maj 2015 - 09:37

Jakby ktoś kiedyś potrzebował, ja mam u siebie urządzenie wileofunkcyjne z  Hp. Jestem zadowolony z druku kolorowego, ale większość drukuje na czarno-biało. 

Hej, tak na przyszłość z tego co się dowiedziałem wytrzymalsze jest OKI, oczywiście nie mam porównania praktycznego ale właśnie taka jest opinia przynajmniej wśród pracowników firmy centrumdruku.com.pl. Pewnie można by było znaleźć gdzieś na innych forach.

Pozdrawiam,

Nerus

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laser, kolor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych