Skocz do zawartości

Update Win 7/8 do 10 za free w ciagu 1 roku, co potem?


Recommended Posts

Witam,

 

Microsoft obiecal darmowy update do Windows 10 dla posiadaczy Windowsa 7/8, ale bedzie obowiazywac to jedynie przez rok. Czy ktos sie orietuje co potem? Jesli skorzystam z tego zaraz po premierze, a po uplywie roku bede musia zainstalowac system od nowa (W7, ktory obecnie posiadam), to jak wtedy updatuje go do W10? Czy moze W7 updatowany do W10 w czasie roku zostanie "zapamietany" jako W10 juz dozywotnio?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Z tego co jest na razie wiadomo to masz rok żeby zrobić upgrade. Jeśli nie zrobisz tego to chcąc korzystać z Windows 10 będziesz musiał go kupić.

 

Przeczytales pytanie? Co jesli zrobie update i po uplynieciu roku bede musial przeinstalowac system posiadajac jedynie W7?

Link to post
Share on other sites

Będziesz musiał (prawdopodobnie) zrobić to co ja teraz mając 8,1.Ósemkę kupiłem jako udate do 7 profesional box, a później oczywiście za darmo update do 8,1. Jeśli chcę teraz wgrać na nowo system to muszę zacząć od siódemki a następnie update do ósemki (mam numer od Microsoft) i dalej do 8,1.Jedyne czego nie muszę po drodze robić to aktualizować win7.Win 8 muszę bo jest taka aktualizacja,niezbędna do updetu na 8,1.Kontaktowałem się z Microsoft Polska i innego wyjścia na razie nie ma....

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Też mam kupiony update do w8, ale pobralem w8.1 i ta wersje instaluje od razu. Klucz muszę tylko zmienić przy aktywacji na swój i jest ok.

Ja kupiłem update w promocji za 130zl wersja pro

Też mam kupiony update do w8, ale pobralem w8.1 i ta wersje instaluje od razu. Klucz muszę tylko zmienić przy aktywacji na swój i jest ok.

Ja kupiłem update w promocji za 130zl wersja pro.

Może w 10 będzie podobnie.

Ale może być tak, że będzie można po prostu przez rok robić aktualizacje a po roku kupić pełną wersję lub nie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...