Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Stabilizacja wideo

go pro wideo video soft software adobe vegas sony go pro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tk96pl

tk96pl
  • Amator

• 39 postów

Napisano 13 maj 2015 - 13:48

Witam, szukam informacji nt. software'u do stabilizacji wideo na przykład tej z YouTuba. Po przesłaniu na serwer materiału YT stabilizuje obraz. Czy istnieją jakieś aplikacje przeznaczone do tego lub jakieś pluginy do Adobe Premiere lub Sony Vegas? Czy może taka opcja jest już w nich zaszyta, jeśli tak to gdzie.

• 0

#2 Szymon331

Szymon331
  • Zapaleniec

• 1172 postów
  • 3DMark 06:(Fire Strike 5514pkt) http://imageshack.us/a/img9/2338/olxi.jpg

Napisano 13 maj 2015 - 15:59

Premierka chyba w najnowszej wersji ma juz wrap stabilizer. Ja nie jestem pewien bo mam starsza wersje z licencja nie abonetowa.

Na bank ma kazdy After Effect i w zasadzie jest to najlepsza i najbardziej dokladna stabilizacja jaka mozna miec ale tez wymagajaca ogromnej mocy obliczeniowej.
  • 1

#3 Rexlu

Rexlu
  • Jarl Rexlu

• 1411 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 15 maj 2015 - 23:40

Najnowsza Premierka ma, After Effect też, tak jak kolega napisał jest to warp stabilizer, bądź pochodne. Używa siętego do time-lapsów, gdyż nie wyrównasz nigdy softwarowo aż tak wideo :)

Wymaga to bardzoo dużej mocy, i tutaj naprawdę i7 podkręcone i 16gb ramu to mało, kiedyś próbowałem. I więcej naraz niż minute jakoś materiału nie obrobisz bo się "udusi" program sam w sobie z powodu małego pola manewru bądź błąd wyskoczy.

Tak jak mówiłem, nadaje się do to krótkich ujęć time lapsów.

Amatorski przykłąd z internetu: 

• 1

~~ PC  ~~

http://forum.benchma...er/65677-rexlu/

~~ Masz Androida!? Zobacz moją grę! / GeoKesz - Youtube!

Przysłowia Polskie / Youtube-GeoKesz

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: go pro, wideo, video, soft, software, adobe, vegas, sony, go, pro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych