Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[Iphone 6] Etui

etui iphone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pitrekssj2

pitrekssj2
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 11 maj 2015 - 13:39

Witam!

Poszukuję etui do Iphone 6 do 100 zł. Zależy mi na tym aby faktycznie chronilo ono wyświetlacz telefonu (mam na myśli aby po updaku telefonu nie lądował on na ekran tylko na obudowę :)). NIe interesują mnie etui z klapką (chcę mieć ekran na wierzchu). Oferty mogą pochodzić zarówno ze sklepów jak i z Allegro. Z góry dziękuję za pomoc.

Użytkownik pitrekssj2 edytował ten post 11 maj 2015 - 13:43

• 0

#2 zuforr

zuforr
  • Amator

• 70 postów
  • Miejscowość:Gdańsk /Mrągowo

Napisano 11 maj 2015 - 14:55

ja posiadam etui spigen jedno z tańszych (u nich to właśnie do 100zł)i wczoraj zamówiłem sobie szkło hartowane (za 10zł na allegro tego jest trochę) na telefon nie wiem jak się sprawi to tutaj ale wiem że to uratowało koledze wyświetlacz bo szkiełko popękało a po oderwaniu okazało się że na ekranie nic nie ma.

http://allegro.pl/sz...5293041733.html

• 0

Dell inspiron 15 5548 i7-5500u

Hp pavilion x2

OnePlus 5T 8/128 GB  

#3 pitrekssj2

pitrekssj2
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 11 maj 2015 - 17:34

Jakbyś mógł to podaj konkretny model etui jakie posiadać. Dzięki za uwagę na temat szkła właśnie jakieś wypatrzylem.

Użytkownik pitrekssj2 edytował ten post 11 maj 2015 - 17:35

• 0

#4 zuforr

zuforr
  • Amator

• 70 postów
  • Miejscowość:Gdańsk /Mrągowo

Napisano 11 maj 2015 - 21:12

http://www.spigen.co...-fit-a-4-7.html

z tyłu na miejscu jabłka była folia ale ją wyrwałem bo się robiły bąbelki. Od razu mówię że są na nim widoczne ryski ale to  po czasie  jakoś miesiąc po polskiej premierze go kupiłem razem z etui.

No trochę z ceną przesadziłem bo kosztuje +-50zł+ przesyłka ale razem z szkłem zmieścisz się w stówie.

• 0

Dell inspiron 15 5548 i7-5500u

Hp pavilion x2

OnePlus 5T 8/128 GB  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: etui, iphone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych