Skocz do zawartości

Telefon do dzwonienia/rozmów (+/- 700zł)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez pietrrokov,

Recommended Posts

Witam Serdecznie.
Nadszedł narescie czas wymiany już wysłużonego telefonu Samsung Galaxy S.

 

  • budżet jakim dysponujesz -700zł ale jak będzie warto to te 100zł mogę dołożyć
  • gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu -Katowice i okolice lub internet.
  • wolisz nówkę czy może być używany - Tylko nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza -każdy
  • preferowany system mobilny -każdy
  • do czego będziesz używać urządzenia -Telefon ma być tylko używany do dzwonienia,rozmów
  • najważniejsze wymagania - Dobrze by było by był dotykowy,miał  wytrzymałą baterię,dzwonek telefonu był bardzo głośny,i żeby rozmowy były bardzo dobrze wyraźnie słyszalne jak i głośne.

 

Co do telefonu nie musi mieć super bajerów jak dual-sim,z internetu raczej korzystać nie będę,czy mocny aparat.Telefon głównie ma służyć do rozmów i to jest najważniejsze jego zadanie.I chciałbym by był głośny jak ktoś dzwoni i jakość rozmów były na bardzo wysokim poziomie,gdy rano bym jechał tramwajem lub jakimś środkiem komunikacji było wszystko wyraźnie słychać przez słuchawkę telefonu.Co do firm nie mam wymagań może być każda.

 

Najbardziej więc mnie interesuje:
-Długo wytrzymała bateria
-głośny dzwonek dzwonienia (by harmiderze było słychać)
-b.głośne rozmowy i wyraźne. (j/w)


Pozdrawiam i liczę na pomoc w kupnie 

Edytowane przez Robteos
Link to post
Share on other sites

JakMaj8 - NIE PISZ GŁUPOT - za 400 zł kupimy ZNACZNIE lepszą Lumię 535. !!!!

 

Ja proponuję Lumie 735 lub Lumię 640 - ponieważ autor watku ma spory budżet proponuje kupić droższa Lumię 735.

 

Ma bardzo dobry ekran, bardzo dobre aparaty, wbudowane Ładowanie Bezprzewodowe. Jest to bardzo udany model.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ja proponuje w/w Lumie 640. Dlaczego? Autorowi zależy na czasie pracy, a ten model ma większą baterie, dodatkowo lepiej się go trzyma, bo ma bardziej zaokrąglony kształt niż 735.

Link to post
Share on other sites

Kwestia trzymania - ja wolę bardziej kanciaste, grubsze i cięższe telefony :)

 

Faktem jest, że Lumia 640 ma większy akumulator, i faktycznie pracuje dłużej. Z drugiej strony w L735 kusi lepszy ekran i Ładowanie Bezprzewodowe :)

 

Jeśli faktycznie wazny / najważniejszy jest czas pracy to Lumia 640 będzie lepszym wyborem niż L735.

Link to post
Share on other sites

Na razie myślę ,że lepszym wyborem mógł by być Lumia 640 bo w testach jest trochę różnica w czuwaniu lumia 640 ma 36dni a lumia 735 tylko 25. Co do ładowania bezprzewodowego to nie wiem czy taki gadżet jak na razie mi jest potrzebny. Z tych dwóch proponowanych to bardziej Lumia 640. A takie pytanie może się wstrzymać z kupnem telefonu i poczekać z miesiąc lub coś koło tego bo w tym przedziale cenowym coś nowszego wyjdzie ? I pytanie czy tylko te dwa telefony są w miarę najlepsze w tym przedziale czy coś innego też ?.Chodzi ogólnie o to by nie kupić telefonu na hura a później żałować bo za tydzień lub dwa wyjdzie coś lepszego. :cry: 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Raczej nie wyjdzie - na Androidzie za 6490 zl nie kupimy nic lepszego, co więcej nie ma żadnych sensownych zapowiedzi.

 

A Lumia 640 to model z przed 2 miesiecy :) - nastepne sa zapowiedziane wyższe modele. Tak więc jak się zdecydujesz na L640 - to Masz najnowszy model.

 

Jak poczekasz to pojawi się Lumia 740 oraz Lumia 840 - ale to będa droższe modele. I to znacznie, obstawiam, że L740 będzie kosztowac koło 800 - 1000 zł a L840 jeszcze więcej

Link to post
Share on other sites

hehe ja zrobiłem taki twix, że kupiłem nową lumie 640 xd w poniedziałek ją dostanę :D i jeśli się nie przekonam do niej to do końca maja sprzedam ją za 500zł (z 16gb kartą i etui) i po wypłacie kupuje Zenfona z 4gb ram 

Link to post
Share on other sites

Więc tak dziękuję za pomoc w wyborze i ostatecznie kupiłem Lumie 640 no cóż z budżetem troszkę zaszalałem bo wyjściowo wyszło ponad 800zł bo za 200zł dobrałem dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych czy innych mi naprawią i jak telefon zostanie skradziony to w ramach ubezpieczenia dostaje nowy podobny wydajnościowo więc myślę ,że warto było dopłacić 200zł.

Pozdrawiam i dziękuję. 
Można zamknąć  :D

Link to post
Share on other sites

No ale to nie kupowałem w jakimś przydrożnym sklepiku tylko w większej sieci sklepowej z elektroniką. A co do ubezpieczenia myślę ,że zawsze warto dopłacić te parę złoty więcej i mieć dłuższe ubezpieczenie. :]   

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...