Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie konkretnego Abonamentu (30zł+telefon za300zł)


Recommended Posts

Witam. Planuję przenieść numer do plusa i skorzystać z oferty abonament za 30zł/miesiąc + telefon Microsoft Lumia 640 za dopłatą 300zł. I tu rodzi się kilka pytań odnośnie tej oferty. Najpierw link do oferty:

 http://www.plus.pl/telefon?deviceTypeCode=PHONE&deviceStockCode=microsoft-lumia-640-lte-white&processSegmentationCode=IND.NEW.POSTPAID.MNP&marketTypeCode=IND&offerNSICode=NWSHS24A&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=15F61&offerSegmentationCode=IND.NEW.POSTPAID.MNP.2&offerSegmentationCodes=&skipOfferSegmentationCodes=WYPRZ_MNP,WYPRZ,SAT_1,SAT_2#

Pod ceną abonamentu są szczegóły oferty.Więc tak:
1. Umowa przewiduje abonament 30zł/miesiąc, z czego 3 pierwsze miesiące mam darmowe. Zgadza się?
2. W tych 30zł mam 100min/100sms do wszystkich sieci tak? Nie muszę nic dopłacać, o ile nie przekroczę tych 100 min? A jeśli przekroczę, to będzie naliczane dodatkowe 29gr za każdą przegadaną minutę? Dobrze rozumuję?
3. Niżej pisze "bezpieczny internet". Mój tata (do dla niego jest ta oferta) nigdy nie korzysta z internetu. Więc mam się tym przejmować czy to mnie nie dotyczy?
4. Później jest dział "na próbę". Chodzi o taryfę "bez limitu na stacjonarne" i "czasoumilacz". Oczywiście pisze że jest możliwość rezygnacji. Pytanie kiedy? Po tym miesiącu czy mogę od razu zrezygnować z tych dodatków?
5. Ile właściwie trwa przenoszenie takiego numeru? I czy dostaje nową kartę sim czy zostaje mi ta stara z T-mobile? Dodam że moja obecna umowa z T-mobile jest automatycznie przedłużana o miesiąc bo poprzednia mi się skończyła.
6. Czy ten telefon który dostane za dopłatą 300zł mogę od razu sprzedać np. na Allegro?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...