Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oba wydajne,dla takich potrzeb brałbym G3,tańszy,nie ma sensu dopłacać do 1gb ram więcej.Jeśli byłyby w tej samej cenie to kupiłbym Note 3,jak wyżej wspomniełem 3gb ram i ekran ciut większy.

Oczywiście jeśli do wyboru są tylko te dwa fony.

Link to post
Share on other sites

Chudy, ale zgodzisz się ze mną, że ma bardzo obciętą tą nakładke? Poza tym w każdym innym aspekcie LG wygrywa wyścig zbrojeń nad HTC i chyba wyniki sprzedaży dobitnie to pokazują, prawda?

Żebyś mnie nie zrozumiał źle to dodam: nie twierdze jakoby HTC One m8 był złym telefonem, ale do tego G3 to mu jednak brakuje, bo jedyna przewaga leży po stronie głośników stereo.

Link to post
Share on other sites

Ja mam G2 a brat G3 i zauważyłem że nowszy model jest: wolniejszy, czasem potrafi złapać laga (na g2 się to nie zdarza), duużo krócej działa na baterii, programowe wyostrzanie obrazu daje dziwne efekty a szkło na ekranie łatwo zarysować. Na plus na pewno jakość zdjęć i filmów oraz genialny design . W mojej opinii krok do tyłu w porównaniu do G2

Link to post
Share on other sites

To , że na stocku trochę podmula to fakt. G2 chodzi jak petarda i praktycznie wcale nie ustępuje szybkością działania Z2jce czy M8.  Z rootem wydajność G3 to już jednak nie problem i zaczyna  przeważać nad G2. Można wgrać szybkie Romy na bazie stocka , wgrać coś na bazie czystego andruta czy nawet zbić tą nieszczesną rozdzielczość. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tylko, że g2 działa wyjątkowo szybko na obu softach. Miałem oficjalny, CMa, a teraz mam port z g3 i jakiś większych różnic nie zauważyłem. Chociaż CM działał najsprawniej.

Link to post
Share on other sites

Ale na G2 również można zrobić root i wrzucić coustom rom, i znów będzie szybszy od G3.

Samo zbicie DPI teoretycznie powinno pozwolić na wyprzedzenie G2 (Snap 801 vs 800). 

 

O G3 powiem tak: Jestem osobą , która nie boi się pokombinować z telefonem i "ponaprawiać" grzeszki producenta. Jeśli miałbym siedzieć na stocku bez roota to pewnie bym nie wyrobił z tym telefonem a tak korzysta mi się bardzo przyjemnie i szczerze mówiąc w moich preferencjach nawet nie widzę dla niego za bardzo alternatywy. 

Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu brałbym note 3, bo ekran większy i dodatkowo ma przyciski fizyczne, nie ekranowe.

IMHO samoled bardziej mi się podoba od wyświetlacza w g3.

Zależy też jaka cena. 

Swoją drogą w przeglądaniu neta zamiast palców jest lepiej używać rysika. Najlepiej idź i się pobaw obydwoma telefonami.

Link to post
Share on other sites
Samo zbicie DPI teoretycznie powinno pozwolić na wyprzedzenie G2 (Snap 801 vs 800). 

 

Zobacz jakie są różnice pomiędzy tymi jednostkami, i zobacz do jakich wartości można obie "podkręcić". 801 to tylko ewolucja 800 z podniesionymi zegarami i niewielkimi zamianami. "Zrobienie" 801 z 800 mając root to kwestia kilku kliknięć. 

 

Wybierając między Note 3 a G3 miał bym dylemat. Z jednej strony większy ekran + rysik na + dla Note ale biel i wielkość telefonu na minus. 

 

Dodatkowo nie wiem czy dał bym radę wrócić do telefonu bez knock on i przycisków z tyłu oraz b.dobrym stosunku wielkości ekranu do urządzenia. 

Edytowane przez kudlatyEOS
Link to post
Share on other sites

Nie ma się co rozdrabniać. Z drugiej strony 801 można znowu lekko podciągnąć i tak bez końca. Podsumowując : Po modyfikacjach G3 nie zalicza mikrościnek czy lekkich przestojów. Bez - owszem. 

Link to post
Share on other sites

miałem G3 3 miesiące

mam teraz Note 3

 

Note 3 lepszy lecz tylko trochę

G3 tez super wybór

 

Działają tak samo - ten 1GB wiecej w N3 nic nie daje praktycznie

 

Zdjęcia porównywalne - Filmy też

Link to post
Share on other sites

tu racja

jest o wiele mniejszy lecz Note ma te 0.2 wiecej cala a realnie ma 0,7 cala powierzchni roboczej więc ej gdyż G3 ma przyciski na ekranie a n Note 3 "fizyczne" 

Mi te ekranowe nie przeszkadzały w G3 lecz w Note jest wyraźnie większy obszar pracy 

 

Bateria podobnie w obydwu (nie instalowac na G3 lizaka bo zjada baterie - chyba ze coś się już pozmieniało o 2 miesięcy)

 

Jeden ważny aspekt za Note - jak pęknie dotyk nawet mocno to działa dalej - w LG zapomnij ;)

LG ma stabilizacje co często pomaga lecz nocne fotki podobne (g3 czesciej mniej poruszone przez stabilizacje)

 

Grają podobnie na słuchawkach

Note 3 ma lepszy głośnik

Note 3 lepszy ekran (kolory i kontrast) - G3 ma wypraną czerń lecz super rozdzielczość

 

 

Jak piosałem wcześniej - obydwa super telefony i co nie wybierzesz będzie OK

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...