Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 200 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: WMO 1.1a

§  Jaką masz obecnie podkładkę: QCK mini

§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  400/800

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Kurcze, nie powiem. Jeśli jest to niezbędne to potem sprawdzę.

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Szczególnie FPS - CS GO, CS 1.6

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3 (byłoby miło, gdyby były 2 boczne)

§  Chwyt: Claw grip/ Finger grip, ale bardziej Claw

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 11,5 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ w WMO 1.1a jest tylko 125 hz. Wiem, że to da się zmienić, ale nie na moim systemie Win 8.1. Myślę, że byłaby różnica między WMO 1.1a a tą za ok 200 zł.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Wygląd musiałby być pod Claw grip, przyciski wystarczyłyby 3, lecz mile widziane 2 boczne, wagi nie powiem, żeby była tak jakby standardowa, a materiał sam nie wiem, obojętnie w sumie, nie musi być dupereli typu: parę milionów kolorów na ledzie itd, bez tego można się obejść.

 

 

Link to post
Share on other sites

Czy Avior jest lepszy od FK, tutaj już wchodzi gust do gry. Avior jest na pewno solidniejszy, ma bardzo dobry scroll jak i rewelacyjny sensor ten sam co w FK. Jeżeli miałbym sugerować którą w tym przypadku wybrać stawiałby na Aviora.

Alcor podałem jako opcję o której nawet warto pomyśleć nad zmianą chwytu, bo ten jest pod Palm.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...