Skocz do zawartości

Dobry program do zarzadzania dyskiem - pilne


Recommended Posts

Witam, specjalnie sie zalogowalem, bo nie mam czasu na szukanie tego typu programu, dzieki ktoremu usune lub zmienie nazwe partycji w  zainstalowanych dyskach z pokladu windy, moze to byc prosty programik, ktory sobie poradzi z tymi zadaniami, ostatnio pobralem aomei partition assistant oraz easus partition menager z pewnego zrodla, ale avast i kaspersky krzycza ze to  trojany... polecie mi cos co sami uzywacie i jest gitara - pozdro 

Edytowane przez Black120
Link to post
Share on other sites

THX za pomoc, nie Jestem laikiem, obecnie mam w piecu 256 gb sdd + 2tb hdd + 500gb hdd wszystko lata jak trzeba, sam zlozylem kompa,aktualne biosy itd, win 7 mam od niecalych 2 lat, nigdy nie interesowaly mnie tego typu programy pod hdd, jedynie defragmentacja,  a z braku czasu postanowilem tu napisac, tak pewne zrodlo kolego str. producenta, nie wiem skad imo te backdory w instalkach, haha 

 
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem waszej krytyki, to chyba z nudow, kolego werturko, skad wiesz co umiem a czego nie umiem, myslisz ze mam 12 lat, czlowiek wbija tu od wielu lat, na tym forum istnialem pod kilkoma nickami,traktujcie innych jak sami byscie chcieli byc do cholery traktowani, i co z tego ze win 7 ma  zarządzanie dyskami, skoro ma pewne ograniczenia, myslalem ze ktos poleci cos znacznie lepszego

 
Link to post
Share on other sites

 

 

skoro ma pewne ograniczenia

 

Ano ma. 

 

 

 

myslalem ze ktos poleci cos znacznie lepszego

 

Coś lepszego to programy które wymieniłeś. Wyłącz antywirusa (skoro ma jakiś problem) i sobie zainstaluj. Sam wczoraj pobrałem nowe wersje tych programów i wszystko jest jak należy. Nic tam się nie kryje, niczego nie trzeba odznaczać, żeby jakieś niechciane badziewie się nie instalowało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...