Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do wyboru 3 telefony z orange, które dorzucają do internetu. Dokładniej jest to oferta Pakiet Rodzinny. Są to:

 

-Samsung Galaxy A3

-Sony Xperia T3

-LG G3 s

 

Prosiłbym o doradzenie, który jest najwydajniejszy, najsolidniejszy i najlepszy z tych trzech. Aparat nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu kupować normalnie bo i tak za internet z telefonem stacjonarnym płacę teraz za miesiąc około 83-103 miesięcznie. Srednia z tych 6 ostatnich miesięcy za faktury wychodzi około 90zł, a w tym pakiecie za 94 dostaje ten internet co miałem do tej pory, nielimitowane rozmowy na stacjonarne, 200 minut do wszystkich, internet na telefon 0,5gb, jeden z tych trzech telefonów i telewizje około 60 kanałów ale lipa bo większa część z nich jest na naziemnej. W tym lg jest czysty android? nie zacina jak w samsungach?

 

Tutaj dokładna oferta:

http://www.orange.pl/kid,4003995530,id,4004230188,article.html
Edytowane przez Raffpl44
Link to post
Share on other sites

napisz coś więcej, tutaj albo na pw.

 

Napisze tu, może ktoś skorzysta.

 

Przedstawię swój wariant który wybrałem.

 

Przeniesienie numeru do orange = 6 miesięcy darmowego abonamentu, aktywacja 30 złoty.

 

Umowa na 24 miesiące, opłata za Z3 299 złoty tylko do północy dziś taka oferta.

 

Wszystko bez limitu do wszystkich sieci + 400 minut w roamingu za 89,98.

 

Możliwość wykupienia ubezpieczenia telefonu, standardowo tylko wyświetlacz ale dzwonią z ubezpieczalni po podpisaniu i dają możliwość ubezpieczenia od WSZYSTKIEGO telefonu z czego skorzystam.

 

Szybka Matematyka:

 

299 ( cena telefonu ) + 1619,64 ( cena abonamentu sumując 89,98 zł x 18 miesięcy ) = 1918,64 

 

Do tego mamy możliwość wykupienia ubezpieczenia.

 

Cena samego telefonu oscyluje w granicach 1600 - 2000 zł, mówimy o nowym telefonie, pewne źródła no i brak ubezpieczenia.

 

Najtańsza opcja no limit wychodzi 29 zł miesięcznie czyli 29 zł x 24 miesiące = 696 zł

 

Kupując na własną rękę bez ubezpieczenia płacimy 696 zł ( karta ) + 1600 zł ( patrząc na najlepszą opcje wyrwaną na allegro ) = 2296 zł

 

W abonamencie wychodzi 1918,64 zł i do tego ubezpieczenie.

 

Nie zawsze abonament jest droższy, trzeba tylko na spokojnie przekalkulować koszty, gorąco polecam ofertę ponieważ zawsze jest limitowana.

 

Dodam, że w momencie gdy posiadamy inne usługi w Orange np. internet, telefon, tv to za każdą jedną usługę dostajemy 10 złoty rabatu na cały okres umowy.

 

A i nie jestem konsultantem, zapierdzielam w fabryce, żeby nie było :D

 

Ja miałem problem z wygenerowaniem kodu i trafieniem na kod, żeby był dostępny bo często ich " chwilowo nie ma ",  " nie wiemy kiedy będzie "

 

Uderzajcie na infolinie, mówcie, że Wam zależy, że oferta jest limitowana - nie poddawajcie się, mnie spławiali delikatnie mówiąc i wywalczyłem swoje.

 

W razie pytań, pytajcie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...