Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka i pozdrawiam wszystkich szanownych użytkowników forum. Krótko: Pytanko mam, czy ten zestaw jest dobrze złożony i czy będzie pasował do moich potrzeb (bo ja się na tym za guzik nie znam niestety)

 

  • Zastosowanie komputera : Gry (next gen), photoshop (rysunek), filmy, programy tekstowe (sporo piszę), let's playe (dla jednej koleżanki) (65% gry, po 10% na kolejne trzy rzeczy i 5% na nagrywanie gameplayów - z tym że to nie musi być jakaś super jakość w 60 fps)
  • Maksymalna kwota : na samą budę mniej więcej 4500 ale spójrzcie do koszyka - wyszło mi 7321 zł, i taka kwota może być w sumie
  • Których części potrzebuję : komputer, monitor itp itd (wszystko już w koszyku)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie dziękuję to nie dla mnie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Dell u2415, wydaje się być ok, ale nie wiem na 100% czy to najlepszy wybór - proszę o rady
  • Specjalne wymagania :
  • żeby wszystko dobrze działało razem wydajnie
  • żeby monitor był przyjazny oczom (mam b wrażliwe + problemy z siatkówką - nic SUPER poważnego, ale flickerfree b mile widziany) 
  • żeby było 60 fps w grach na wysokich ustawieniach
  • zeby dobrze się używało photoshopa
  • żebym nie musiał nic w nim zmieniać przez dobrych kilka lat
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : ----
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/AosVy/
  • Inne : wszystko już chyba powiedziałem

z góry dziękuję za pomoc i za to ze macie takie forum i w ogóle, ze udzielacie pomocy technologicznie upośledzonym :-)

 

ps. ten zestaw wziąłem w większości z któregoś posta użytkownika sadek.0 - próbowałem potem znaleźć ten post ale gdzieś wsiąkł

zestaw wygląda dobrze (dlatego go skopiowałem) ale chciałbym opinii czy pasuje do wybranego przezemnie monitora i moich wymagań

 

psps. z góry przepraszam za ignorancję i pewnie jakieś głupie odpowiedzi, pierwszy raz składam pc

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...