Skocz do zawartości

POLECANE SMARTFONY ( < 300zł < 700zł < 1200zł < 2000zł <)


Recommended Posts

Nie wiem czy temat się przyjmie, ale można spróbować.

Chciałbym żebyśmy tutaj TYLKO PISALI NAZWĘ SMARTFONU w różnych kategoriach BEZ KOMENTOWANIA i odpisywania innym - chcecie pogadać to idźcie na inny post.

 

Cel tego jest jeden - co moment na naszym forum pojawiają się tematy - "Jaki smartfon kupić w cenie..."

Tutaj byśmy pisali jakie smartfony warte uwagi w w/w cenach są - także jak ktoś będzie chciał kupić smartfona to już będzie miał dość sporą bazę do wyboru.

Ceny się rzecz jasna zmieniają dlatego zawsze każdy będzie mógł zobaczyć ostatnie posty z polecanymi telefonami, a nie używać wyszukiwarki na forum - bo większość z tych tematów już nie jest aktualna.

Wg mnie forum będzie dużo bardziej przejrzyste dzięki temu, nie będzie co chwila powielania tych samych tematów nt. cen smartfonów a jedynie konkretne pytania nt. konkretnych modeli.

 

Wpisujcie ile tylko telefonów chcecie, a jeśli nie wiecie jaki wpisać w jakiejś kategorii to nie wpisujcie nic. Nie opisujcie tych telefonów - na to jest Zbiór opinii - po prostu wpisujcie samą nazwę. Stworzymy tutaj swoistą bazę.

(Ceny specjalnie tak są dobrane i niech już tak zostaną - więcej kategorii byłoby głupotą)

 

 

Oto kategorie:

 

1. Smartfon do 300zł

 

2. Smartfon 300-700zł
 

3. Smartfon 700-1200zł

 

4. Smartfon 1200-2000zł

 

5. Smartfon od 2000zł

 

Link to post
Share on other sites

Cel szlachetny, ale z doświadczenia wiem, że to się nie przyjmie, bo:

*ludzie wolą założyć nowy temat nisz szukać w odmętach działu polecane telefony

*temat musiałby być aktualizowany na bierząco

*każdy ma własne preferencje, więc widełki cenowe to tylko jeden z kryteriów wyboru

*na konkurencyjnym forum pclab też były(są) dwa takie tematy i ne zdaje to egaminu

Link to post
Share on other sites

Temat kompletnie pozbawiony sensu. Rzucanie modelami bez słowa argumentacji to idiotyzm w czystej postaci. Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, a od wyrażania zdania na temat posiadanych modeli jest właśnie Zbiór opinii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...