Skocz do zawartości

Komputer nowy włacza sie i gaśnie i tak w kółko.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez carlosss89,

Recommended Posts

Witam.
Wczoraj kompa otrzymałem po 15 i pierwsze co mnie zdziwiło to latająca zaczep na wiatrak od chłodzenia i latający wiatrak od chłodzenia (być może podczas transportu) wieczorem wmontowałem kartę graficzną do płyty głównej. Następnie uruchomiłem komputer co ciekawe wyłączył się po 2-3 sekundach i próbował się uruchomić bez skutecznie. Po wyjęciu karty graficznej problem pozostał. Postanowiłem po dociskać kable i mimo to nic to nie pomogło. Nawet obraz nie zdąży się wyświetlić oraz brak słyszalnego dźwięki płyty głównej o rozruchu.
Bateryjka była resetowana.
To jest video 
https://youtu.be/HXheFyFvhmU

Link to post
Share on other sites

ja miałem to samo :

 

http://forum.benchmark.pl/topic/173725-problem-z-uruchamianiem/

 

rozkręciłem obudowę,podociskałem pamięci,kartę graficzną,wszystkie przewody zasilające i działa....tylko raz mi się taka sytuacja z komputerem zdarzyła i do teraz nie wiem czemu-tym bardziej że na mojego posta nikt nie odpisał...

Link to post
Share on other sites

Nie dziw się, że Ci nie działa - masz komputer od Morele.net

Dostałem od nich kiedyś uwaloną płytę.

Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z tej opcji "Wymiana 3-dniowa" lub odstąpił od umowy jeśli istnieje taka możliwość.

Jeśli wybierzesz 1sza opcję to licz na jak najdłuższy termin realizacji zwrotu.

Link to post
Share on other sites

Jezeli jest kwestia pogiecia pinow, to plyta glowna do wymiany, wiec w zasadzie kwestia zamontowania nowej plyty i od nowa podzespolow. Nie powinno byc problemu ale to morele.net i tyle sie slyszy o ich serwisie ze, niczego pewnym byc nie mozna. 


U mnie siedział ulokowany i działał przez długi czas.

Objawy moga byc takie same ale przyczyna inna. Ja podalem najbardziej prawdopodobna przyczyne dla nowego komputera.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

PRzyczyna moze tez byc inna. Piny na sockecie mogly byc uszkodzone juz na plycie "fabrycznie". Przy montazu procka, nie zauwazono tego i tyle. Oczywiscie to zaniedbanie ale ilu z was przyglada sie pinom na sockecie przed montazem procka?;>

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie-jak już wyżej pisałem miałem raz podobny problem .Części kupiłem w sklepie i tam na miejscu dość kumaty facet mi założył procesor i wiatrak-jak wspomniałem po 2 tyg użytkowania zdarzyło mi się że komp startował i się wyłączał i tak w kółko-jak można sprawdzić procka czy jest ok? OCCT? czymś innym?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...