Skocz do zawartości

Recommended Posts

Klawa sama to $80, ale koszt wysyłki do PL wychodzi $100... Już myślałem, że mnie wzrok myli, ale w komentarzu na YT (

) pisze facet z Nowej Zelandii, że razem z przesyłką zabulił $179 :roll: Czyli widać tak ma być. Jak uda mi się dobrze opchnąć laptopa, to wtedy bym ewentualnie myślał nad takim wydatkiem. Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Robi wrażenie skubana, jednak dobrze by było wyrwać tego niezniszczalnego "M". Ale to jest bardzo trudne, tym bardziej w dobrym stanie. Jeżeli cena UNI była by przy 100$ to jak najbardziej można łykać.179$ to już się robi dość okrągła sumka z czego można już u nas zgarnąć całkiem niezłe modele. Przyjrzę się jej bardziej w kwestiach opinii. 

Z drugiej jednak strony tak mnie zastanawia kto wpadł na pomysł aby ponownie konstruować klawiaturę na co najmniej 20 lat użytkowania a zarazem wbijając sobie potencjalny klin bankructwa dla którego IBM wycofał model M z produkcji :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up, jakiś czas temu (chociaż szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy) na Alle też ktoś M'kę wystawiał w układzie QWERTZ chyba... Wtedy jak patrzyłem, to stała za 50 zeta.

 

@@Akcedi, Hehe, jak Unicomp kiedyś padnie, to 25 lat później ktoś znowu odkupi patent i historia zatoczy koło ;)

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

 

 

@Akcedi, Hehe, Unicomp kiedyś padnie, 25 lat później ktoś znowu odkupi patent i historia zatoczy koło

 

Co racja to racja :)

Również kilkanaście tygodni temu przeglądałem amerykański rynek w poszukiwaniu tego właśnie "M" co ciekawe jankesi mają sklepy które skupują tego typu sprzęt oczywiście w dobrym stanie, mało tego czasami nawet mają w posiadaniu oryginalnie zapakowane w ogóle nie użyte(aż się wierzyć nie chce że taki sprzęt przeleżał gdzieś na składzie 25lat by z pierwotnej ceny 20$ teraz zapłacić 300$) Pewna inwestycja długoterminowa:)

Swoją drogą widziałem kilka M na  EBAY com za kilka dych lecz wydają się lipne.

W czasach kiedy M miała swoje 5min, w Polsce była jakaś pewnego rodzaju kopia modelu M niesamowicie zbliżona do oryginału ale cena jej była wtedy osiągalna dla w zasadzie każdego użytkownika owego PC. Słyszałem że to właśnie sporo tych klawiatur było dość szeroko dostępnych na allegro, 

Link to post
Share on other sites

No wlasnie sam ostatnio powaznie bralem pod uwage ducky shine 3 lub 4. Tylko tak sobie mysle, ze jak na pierwsza klawiature mechaniczna to troche drogi zakup, zwlaszcza ze nie wiem dokladnie jakie przelaczniki beda mi najbardziej pasowac (wydaje mi sie ze cherry mx brown) ale jakosc wykonania jest I klasa, Spodobala mi sie tez ich wersja mini (60%). :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...