Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych smartfonów ale nie wiem co mi się bardziej opłaci.

G3s mogę mieć za jakieś 700zł a Moto G 750zł. W LG podobno nakładka systemowa jest bardzo zasobożerna i to trochę mnie martwi, czy ten 1 GB ramu wystarczy ale za to bateria jest większa. Z kolei w Moto G zniechęca mnie wbudowana, słabsza bateria i trochę gorszy wygląd ale za to na plus jest czysty android i głośniki stereo. Jak myślicie co będzie lepszym rozwiązaniem?

Smartfon ma służyć głównie do przeglądania internetu, słuchania muzyki, robienia zdjęć i czasami do pogrania w jakąś grę.

Link to post
Share on other sites

Nakładka LG bardzo zasobożerna? A to nowość. A ja wiem że to jedna z lżejszych nakładek zaraz po Sense i nakładce Sony, która jest nudna i nie wszystkim się podoba.

LG ma dobrą i najbardziej modyfikowalną nakładkę z wszystkich dostępnych.

Ja myślę że i z tego i z tego byłbyś zadowolony

Przeglądanie i internetu wyjdzie tak samo, aparat lepszy w LG, wydajność w grach bd podobna a co do muzyki to nie wiem bo jeszcze nie słuchałem na żadnym

Moto G przypuszczalnie bd miała dłuższe wsparcie

Też bym miał dylemat na Twoim miejscu

Zobacz jeszcze Asus Zenfone 5 z 2fb ramu. Też bardzo dobry smartfon

Link to post
Share on other sites

 

Nakładka LG bardzo zasobożerna? A to nowość. A ja wiem że to jedna z lżejszych nakładek zaraz po Sense i nakładce Sony, która jest nudna i nie wszystkim się podoba.

 

To najwidoczniej coś źle usłyszałem :P

Ten Asus też dość ciekawy ale chyba jednak zdecyduję się na LG, podoba mi sie jego stylistyka i lepiej leży w dłoni, tym bardziej że rozwiałeś moje wątpliwości co do tej nakładki systemowej więc kolejny plus dla LG :)

Edytowane przez patryk2302
Link to post
Share on other sites

LG G3s jest lepszym wyborem.

 

Słuchanie na wbudowanych głośnikach ? Bez jaj, zawsze będzie bardzo kiepsko. :) Więc tym nie ma się co sugerować. No chyba, że Jesteś matołem, który katuje ludzi w autobusach/tramwajach słabą muzą :) :) i zależy mu na głośności. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...