Skocz do zawartości

Sprzedam Gigabyte GeForce GTX770 OC 2GB + Zasilacz XFX Pro Series TS550W 120mm 80+


Recommended Posts

Sprzedam:

 

Kartę graficzną: Gigabyte GeForce GTX770 OC 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

 

- Karta nie była przeze mnie dodatkowo podkręcana.

- Działa bez żadnych problemów.

- Karta zakupiona na techplanet.pl wraz z całym zestawem komputerowym.

- Gwarancja do 20.06.2016r.

- Stan karty bardzo dobry.

 

Dodatkowo sprzedam: Zasilacz XFX Pro Series TS550W 120mm 80+

 

- Wszystko jak wyżej zasilacz zakupiony z tym samym zestawem.

- Gwarancja do 20.06.2015r.

 

Sprzedaje ponieważ modernizuje komputer: Wymieniam zasilacz na XFX 850W. Oraz kartę na Gigabyte GTX 970 G1 Gaming. Ogólnie to ten GTX 770 miał dzisiaj wylądować w SLI z drugim MSI GTX 770 Gaming ale dzisiaj otrzymałem wiadomość od sprzedawcy, że zrobili jakieś testy wczoraj przed wysyłką i ich karta szwankowała a była to ich ostatnia sztuka. Więc ostatecznie zostałem z gotówką (na którą dalej czekam) i nowym 850 watowym zasilaczem niewiadomo po co XD.

 

Za grafikę oraz zasilacz chciałbym około 900zł.

Preferowałbym dokonać transakcji za pomocą Allegro.

Link to post
Share on other sites

Mój przyjacielu :)

 

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

Link to post
Share on other sites

Za zasilacz liczyłem około 100zł + wysyłka. Za kartę około 850zł + wysyłka. Chociaż, biorąc pod uwagę ilość wiadomości które otrzymałem do tej pory, zastanawiam się czy najrozsądniej nie będzie po prostu wystawić aukcji na Allegro.
Co to tematu gwarancji to według opisu przedmiotu na techplanet.pl na zasilacz jest tylko 24 miesiące, ale na opakowaniu z zasilacza widnieje napis 5 lat, więc nie wiem jak z tym dokłanie jest.
Dla tych co pytali mnie o dowód zakupu, niestety nie będę w stanie wysłać oryginalnej faktury VAT ponieważ faktura została wystawiona na cały zestaw. Więc w grę wchodzi ksero-skan bądź kopia pliku PDF ze strony sklepu techplanet (o ile można to uważać za wiarygodny dodów zakupu, niestety nie wiem jak działają sprawy gwaramcyjne przy zakupie z drugiej ręki).


Mój przyjacielu :)

 

 

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

 

W takim razie postaram się jak najszybciej wystawić aukcję na allegro :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...