Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zawsze w wyborze antyvirusa kieruj sie profesjonalnymi stronami. Taka jest bez watpienie AV-test. Firmy produkujace antyvirusy walcza o ich certyfikaty. Poczytaj, spojrz na interesujace Cie tabele i zdecyduj. :)

 

http://www.av-test.org/en/

 

Na przyklad w tescie na najlepszy antyvirus pod Win 8.1 dla domowego uzytku to:

http://news.softpedia.com/news/Best-Antivirus-Software-for-Windows-8-1-Home-Users-Revealed-476695.shtml

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Kolego Goro1990 Niestety się z tobą nie zgodzę, raz już tak zrobiłem po 3 mies. musiałem formatować komputer a zawartość dysku była ciekawa.

A ja już prawie rok czasu nie mam antywirusa i jakoś nie muszę formatować dysku. Raz na dwa miesiące robię skan dwoma programami i syf usuwam. Więc dla mnie jest zbędny.

Link to post
Share on other sites

A ja już prawie rok czasu nie mam antywirusa i jakoś nie muszę formatować dysku. Raz na dwa miesiące robię skan dwoma programami i syf usuwam. Więc dla mnie jest zbędny.

A dla nas sa zbedne Twoje "madrosci". Przez dwa miesiace siedzi Ci syf w kompie ale przeciez nic sie jeszcze zlego nie stalo wiec av jest zbedny. Do czasu...

Link to post
Share on other sites

 

 

A dla nas sa zbedne Twoje "madrosci".

 

A dla mnie twój nic nie wnoszący komentarz.

 

Jeżeli od roku czasu nie złapałem nigdy żadnego poważnego syfu, który mógłbym mi uszkodzić w jakimś stopniu komputer (dysk) to po cholerę mam mieć zainstalowanego tego antywirusa ? Przeważnie jakiś malware się złapie i tyle, który mogę szybko usunąć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Używanie komputera z okienkami bez ochrony antywirusowej to jak łażenie z gołą d**ą w zimie. W końcu człowiek się doigra.

 

Używanie antywirusa  tak jak kierowaniem SUV'em. Jest bezpieczniej niż w  seicento ale prowadząc nierozważnie i w SUV'e można się zabić :))

Edytowane przez yachtxwim
Link to post
Share on other sites

Osobiście używam Kaspersky Internet Security od wielu lat i żadnych kłopotów z czymkolwiek.

Świetna kontrola rodzicielska, blokowanie syfu na stronach, ochrona przez zbieraniem danych na stronach, wykrywanie luk w aplikacjach czy śledzenie rzadko używanych aplikacji w systemie i co najważniejsze dla mnie super ochrona bankowości on-line.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam, Microsoft Security Essential jest bardzo dobry. Mam go od ponad roku i szybko wykrywa mi ewentualne wirusy czy inne tego typu zagrożenia. Wcześniej miałem piracką wersję Kasperskiego, ale jakoś mi kiepsko działało i co po chwila blokowało strony, choć nie były żadnym zagrożeniem, także korzystanie z neta nie było płynne

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kaspersky nie ma za dobrej sławy z racji info o powiązaniach z rosyjskim wywiadem, ja wolę gdatę, nie kosztuje dużo a czuwa za mnie, kiedy ja nie czuwam ☺ sama czyści mi przeglądarkę z niepotrzebnych pasków. Podobnie jak ma też antyspam. Fajnie takie programy, które same nam rozwiązują tyle problemów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...