Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAM.

Mam dużo dysków{5} ale nic dużego.

Jeden - Hitachi Deskstar właśnie dogorywa.

Czas zmniejszyć zużycie prądu :)

System mam na SSD.

Co byście polecili na magazyn mam SATA II.

Byłem zdecydowany na WD GREEN ale wpadłem na WD2003FYPS

http://allegro.pl/najszybsze-wd-re4-gp-2tb-wd2003fyps-64-mb-cache-i5247076248.html

Co o tym sądzić?

nie potrzebuję nic mega super ale fajnie jakby było ciche i pożyło[moje żyją już z 8lat]szybkość też nie jest bardzo ważna bo SSD odpalam.

 

 

A może coś innego??

Cena max 400zł a najlepiej >300 :)

 

Pozdr

Maciej

Link to post
Share on other sites

Modele, które padały jak muchy, od dawna nie są już produkowane. Obecnie sprzedawane dyski Seagate'a niczym nie ustępują konkurencji. Sam, po przeczytaniu pierdyliona testów i opinii, zdecydowałem się w ubiegłym roku na zakup Barracudy 2TB i jestem z niej niesamowicie zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Także posiadam barracudę 2tb i jestem zadowolony, cicha, wydajna. Jako systemowy mam ssd.

Na początku miałem pewny problem z samo włączającym się pc, ale do tej pory nie wiadomo, czy to wina dysku czy zasilacza.

Ja polecam od siebie no i cena bardzo atrakcyjna.

Swoją droga ja już mam pełne 2tb :wariat:

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites
A jak z awaryjnością w tej rewizji Barracudy? Bo ja osobiście bardziej zaufałbym Redom stworzonym do NAS

To, że jest stworzone do NASów nie oznacza, że nie można tego używać w PC'cie. Dodatkowo na stronie producenta masz aktualizację firmware jeszcze bardziej zwiększającą odstępy między parkowaniami głowicy. Kwestia ewentualnie rozbija się o koszta, tak jak @Nowaj pisze.

Dla mnie osobiście Redy są pewniejsze ze względu właśnie dla tego, że są produkowane pod NAS'y.

Edytowane przez KIciulek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...