Skocz do zawartości

Wybór karty graficznej.


Recommended Posts

Witam Serdecznie.

Więc tak po dzisiejszym odpaleniu GTA V na gainward Gts 450 (512mb) zapadła decyzja koniec czekania na kartę graficzną bo już tak czekam od czerwca tamtego roku.Kartę którą planuję kupić to taką w miarę średniego segmentu na przetrzymanie.Z początku już myślałem idę do sklepu i biorę GTX 970 gigabite G1,ale pomyślę o nie pełnym 4GB to niestety odpada.Ogólnie ma być to karta do wrześnie by w miarę płynie w najnowsze tytuły można było grać na HIGH +35fps.Bo głównym celem który będę chciał kupić prawdopodobnie będzie GTX 980Ti (6GB) (premiera wrzesień) no chyba ,że stajnia czerwonych w między czasie wypuści coś ciekawszego.

Ogólnie i zdecydowanie na ten między czas myślę kupić Radoena R9 280.No chyba ,że jest jeszcze coś podobnego konkurencyjnego co warto wybrać ?

Procesor I5-2400 (3,2ghz)
Zasilacz Corsair vs 650 (pomarańczowy)
Płyta główna Asus P8H67 (Rev.3.0)
Obudowa Zalman Z3+
Zastosowanie głównie do GTA V,Dying Light,Far Cry4,battefield Hardline/4,

Moim pytaniem jest to który model R9 280 jakiej firmy najlepiej wybrać by był w miarę najcichszy i nie gorący? I czy ogólnie aktualny zestaw to uciągnie ?.

Dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam.
Nada się ? bo mam pod nosem a tylko 100zł drożej niż używane warto ?
 http://proline.pl/?p=GV-R928WF3OC-3GDI

I przy okazji zapytać czy gainward gts 450 jeszcze w ogóle jest sens sprzedawać tak starą kartę ?

Edytowane przez Robteos
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...