Skocz do zawartości

Recommended Posts

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?
500-800zł
2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego?
Ogólnie jest mi to obojętne, ale bardziej skłaniałbym się ku Allegro.
3. Telefon musi pochodzić od znanej firmy?
Niekoniecznie.
4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.
Zależy mi na dobrym aparacie co wiąże się z większą pojemnością pamięci, do tego, żeby przeglądanie internetu było wygodne. Słuchanie muzyki np. podczas biegania, może jakieś drobne gry.
5. Interesuje cię zwykły telefon, mały smartphone (do 4.5"), smartphone (od 4.5" do 5.5") czy może phablet (powyżej 5.5")? 
do 5.5"
6. Jaki system operacyjny preferujesz? Będziesz modyfikować oprogramowanie?
Android. Nie będę modyfikował oprogramowania, chyba, że jest to w miarę łatwe i przynosi bardzo dobre skutki.
7. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
Mogą być nowe jak również używane, chociaż wolałbym nowy.
8. Dodatkowe uwagi lub informacje.
Dobrze będzie jeśli bateria długo wytrzyma bez ładowania.

 

 

Zastanawiałem się nad Huawei Honor 3C i Samsung Galaxy S4 Mini.

Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze na pewno nie szukaj czegoś od Sony, ich budżetowce aparatów dobrych zdecydowanie nie mają ;)

Warto zastanowić się nad Moto G drugiej generacji - niezły ekran (5 cali), głośniki stereo (coś ala HTC Boomsound, lecz taniej i trochę gorzej) oraz dwa największe zalety. Takiej płynności za 800 złotych nigdzie indziej chyba nie dostanjesz ;) Do tego czysty Android, dual SIM i slot na microSD robią swoje. Największą niepewną może być tylko aparat, lecz po kilku godzinach zabawy sprawiał on wrażenie raczej udanego (a przynajmniej w porównaniu z Nexusem 5 na HDR).

O LG G3s mam do powiedzenia tak naprawdę niezbyt dużo, używałem jego "lepszego" brata (G3) i szczerze mówiąc, dawno nie byłem tak rozczarowany.

Link to post
Share on other sites

 

 

jest może jakieś porównanie ile danych, aplikacji czy zdjęć się zmieści?   widzicie coś podejrzanego na tej aukcji? http://allegro.pl/lg...5258137579.htmlczy brać go?

 

Tak jak pisze pietrrokov, jeśli są papiery z naprawy to nie ma czego się bać. Jedynie poprosił bym o wgranie stock KK w wersji jaka była przypisana do tego telefonu, Gdyż wersja którą wgrał nie zgadza się z nr IMEI przez co telefon nie będzie wykrywał aktualizacji ( drobnych poprawek ) przez OTA.  

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam, że odświeżam temat, ale nie chcę zakładać nowego wątku.

 

Kupiłem ten telefon LG G2 i mam drobny problem. Chodzi o to, że nie znalazłem w nim opcji guest mode. Z tego co czytałem w internecie, taka funkcja powinna być wgrana. Czy może to być spowodowane tym, że oprogramowanie zostało zmienione? Aktualnie jest wgrany Lolipop, ale nawet w tym sofcie powinien być quest mode. Możliwe jest, że ta opcja jest ukryta?

Link to post
Share on other sites

Podaj jeszcze jaką masz wersję kompilacji i wersję oprogramowania. Jeśli telefon był brany w Play i posiadał Brand, to nie powinien jeszcze posiadać Lolipop ( LP ), czyli mógł być wgrany LP dla innego regionu bądź wersja wietnamska. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...