Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pytanie o podłączenia napędu DVD przez Sata

napęd dvd sata kable podłączyć

Najlepsza odpowiedź worm, 13 kwiecień 2015 - 16:15

Możesz spokojnie kablem SATA II podpiąć tego Asus'a i tak nie skorzysta w pełni z możliwości tego standardu.

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 matarix120

matarix120
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 16:01

Witam!
Mam bardzo ważne pytanie i proszę o bardzo szybką odpowiedź.

Posiadam napęd optyczny "Asus DRW-24F1ST" który jest podłączony kablem sata 3. Za chwilę muszę kupić dysk SSD i chciał bym ten kabel z DVD romu podpiąć do SSDka, bo nie chce mi się szukać kabla Sata 3 w tym sklepie w którym zamawiam i moje pytanie brzmi czy mogę podłączyć DVD rom przez kabel Sata 2 i czy prędkość nagrywania i czytania płyty będzie taka sama? 

Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy szukać w sklepie tego kabla, dodam że z DVD romu korzystam tylko do instalacji systemu i kilku gier.
Z góry dziękuje.

• 0

#2 worm

worm
  • π

• 10800 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 16:15   Najlepsza odpowiedź

Możesz spokojnie kablem SATA II podpiąć tego Asus'a i tak nie skorzysta w pełni z możliwości tego standardu.

• 0

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 matarix120

matarix120
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 17:31

Okej, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: napęd, dvd, sata, kable, podłączyć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych