Skocz do zawartości

nie chace zablokowanie konta stema


Recommended Posts

Siemanko ludzie mam problem otoz to gralem i mialem wlamy na konto i pomyslalem ze zmienie email i haslo i zmienilem , i poszedlem spac , i na nastepny dzien wchodze na emaila i patrze ze pisze ze haslo zostalo zmienione a ja myslalem ze ktos wlasnie mi zmienil haslo i zablokowalem konto steam , i patrzylem jak odblokowac je , nie potrzebowalem konta wiec nie pisalem do supportu , po 2 dniach chcialem pograc wiec napisalem do supportu o tej sprawie lecz gdy chcieli zebym podal wczesniejszy email podalem go i pisali ze przystapia do wydania konta czyli do odblokowania , i myslalem ze potwierdzenie poszlo na wczesniejszy email i no chcialem sprawdzic lecz nie moge sie zalogowac , mysle ze ktos mi zmienil haslo na emial a zeby je sprawdzic trzeba wyslac sms'a lecz ja od dawna jestem w Francji i nie mam tego numero co byl podawany przy rejestracji konta wp.pl , mam przelew bankowy ze kupywalem ta gre ale oni caly czas pytaja o email a ja na niego nie mam dostepu , chce odblokowac te konto bo dostalem kose na urodziny i mam na tym koncie a teraz nic nie moge zrobic , prosze pomoc ;cc 

Link to post
Share on other sites

Też kiedyś zablokowałem sobie konto ale tylko dlatego , iż zostało mi one skradzione ,na szczęście posiadałem odblokowany rynek a związku z tą czynnością ,musiałem dostarczyć dowody [zasilenia rynku itd] , pamiętałem swój pierwszy email.Po podaniu tych informacji im konto zostało odblokowane [czekałem ok miesiąca albo nawet i lekko ponad]

Moja rada , pisz ticket z takimi danymi jak Ci podałem ewentualnie cd-key do któreś z gier i powinno być ok :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...