Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Mam problem z działaniem karty X-Fi XtremeGamer oraz głośnikami Creative G500. Wszystko chodziło dobrze ale od pewnego czasu nie działa głośnik centralny. Nic nowego nie było instalowane oraz nikt nic nie przestawiał w głośnikach, po prostu przestał działać głośnik centralny. Głośnik działa bo podłączyłem go pod inny kanał i wszystko było ok. Odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie, niestety nic nie pomogło. W sterownikach jest ustawione 5.1. W grach również nie działa, w filmach jest ustawione 5.1 i też nie wydaje dźwięku. Przy oglądaniu filmów w ogóle nie słychać dialogów. Kiedyś też tak miałem, na chwile się naprawiło ale teraz znów ten sam problem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sprawdzales w ustawieniach dzwieku systemu windows czy kanal dziala? (Masz tam test glosnikow)

Ale jak to chcesz zrobić? Ja mam X-Fi i sterowniki na win.7. Nie widziałem tam takiej opcji.

 

Podłączyłem do starego sub. i działa... znów podłączyłem do tego nowego (tego co nie działało) i działa...

Link to post
Share on other sites

I znów coś jest nie tak... włączyłem komputer i centralny już nie działa...

 

Edit:

Znalazłem na to sposób, wyłączyłem sub. i znowu włączyłem... głośnik centralny działa.

Ewidentnie jest to jego wina (suba). Głośniki mam 3 lata, zapłaciłem za nie 800zł. i już raz mi wymieniali sob. na gwarancji, teraz mi nie wymienią bo się skończyła. Za taką kwotę spodziewałem się czegoś bardziej trwałego. Nigdy więcej Creative...

 

*miałem Zen'a od nich i spalił mi się po paru dniach.

Link to post
Share on other sites

Sprobuj je oddac moze do jakiegos punktu naprawy magnetowidow, czy telewizorow.

Elektronik powinien byc w stanie je normalnie naprawic za niewielkie pieniadze.

Widzialem juz wiele skarg nt. tych glosnikow, dzwiek jak za te pieniadze maja super, ale niestety maja kilka wad konstrukcyjnych, ktore wykluczaja dluzszy uzytek.

mam swoje od czasu premiery, czyli chyba ok 5-6 lat, i dopiero niedawno zaczely szwankowac - przegrzewac sie. Sam musze zajac sie teraz naprawa :D

Link to post
Share on other sites

Sprobuj je oddac moze do jakiegos punktu naprawy magnetowidow, czy telewizorow.

Elektronik powinien byc w stanie je normalnie naprawic za niewielkie pieniadze.

Widzialem juz wiele skarg nt. tych glosnikow, dzwiek jak za te pieniadze maja super, ale niestety maja kilka wad konstrukcyjnych, ktore wykluczaja dluzszy uzytek.

mam swoje od czasu premiery, czyli chyba ok 5-6 lat, i dopiero niedawno zaczely szwankowac - przegrzewac sie. Sam musze zajac sie teraz naprawa :)

dla tego kupiłem sw-hf 6000 :P a miałem je kupować, tak po za tym to może coś szwankować wzmacniacz jak pisałem wyżej, nie wiem czy będzie opłacalna/możliwa naprawa, poszukaj w jakimś punkcie muzycznym a naprawią to/kupią nowy subwoofer. Zależy co będziesz chciał :D
Link to post
Share on other sites

chyba po prostu się pomęczę z nimi i tyle;] Jakoś przeboleje brak 1 kanału w grach itp. Najwyżej będę włączał i wyłączał subwoofer. Jak się uzbiera trochę pieniążków to coś tego pokroju można kupić: http://rtvteam.pl/produkt-a--4532.html

Głównie dlatego że przez te głośniki leci mi dźwięk jak jakiś film na projektorze oglądam, wtedy po prostu nie ma dialogów i trzeba kombinować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...