Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gwarancja odblokowania rdzeni

Podkrecanie rdzenie

Najlepsza odpowiedź sixtyone, 10 kwiecień 2015 - 11:05

To szybka odpowiedź, jak się procesor odblokowywał to ja jak sprawdzałem to na każdej innej płycie działał bez problemu. Myślę że jest to tylko kwestia sztuki.

Rzadko się zdarza że inna płyta ma ustawione trochę inne standardowe napięcia dla procesora i może potrzebować ustawienia innego, ale raczej mało prawdopodobne.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał K

Michał K
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:51

Witam.

Szybkie pytanie do użytkowników forum.

Czy to, że osoba w swoim procesorze odblokowała dwa dodatkowe rdzenie daje jednoznaczną gwarancję, że na innej płycie głównej (w tym przypadku Asusa) również zostaną one odblokowane, czy też pozostaje to kwestią w pewnym zakresie loterii?

• 0

#2 sixtyone

sixtyone
  • i is one

• 756 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:05   Najlepsza odpowiedź

To szybka odpowiedź, jak się procesor odblokowywał to ja jak sprawdzałem to na każdej innej płycie działał bez problemu. Myślę że jest to tylko kwestia sztuki.

Rzadko się zdarza że inna płyta ma ustawione trochę inne standardowe napięcia dla procesora i może potrzebować ustawienia innego, ale raczej mało prawdopodobne.

• 0

#3 Michał K

Michał K
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:26

O napięcia się nie martwię, mam doświadczenie w podkręcaniu procesorów, jednak odblokowane rdzenie to nieco inna kwestia.

Dziękuję za odpowiedź, wynika z niej że możliwość odblokowania rdzeni zależy głównie, jeśli nie jedynie od procesora.

Pozdrawiam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Podkrecanie, rdzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych