Skocz do zawartości

Obudowa do 350zł wyciszona i z filtrami


Recommended Posts

Wiele tematów już przeczytałem, ale niestety żaden nie spełnił moich oczekiwań... :)

 

Planuję zakup budy do: gtx970, i5-4460, GB GA-B85-HD3, zailacz BQT E5-700W i Spartan PRO HE924.

 

Wymagania to: filtry przeciwkurzowe i wyciszenie (coś mi szumi, ale nie jestem w stanie zlokalizowac źródła... niby każdy wiatraczek cicho się kręci.. niby- moja obecna obudowa to SopranoRS).

 

Budżet 350zł.

 

Obudowy spełnijące wymagania są niestety droższe, natknałem się jednak na ofertę w morele.net, a dokładniej na  obudowy z wyciszeniami od King  Mod.

Ciekawie wyglądają http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/obudowy-33/0.00,350.00,,,,2069,,,,,28987O535788/1/#product_list

Pytanie czy warte są swojej ceny i jak wygląda sprawa z temp. oraz filtrami na kurz.

 

Inne marki, które biore pod uwagę to:

bitfenix neos/outlaw/shinobi
comrade king mod services geck-244/245/096/098/097

thermaltake commander g42
corsair carbide series 100r silent edition
antec gx505/   gx300/  VSP5000/ P100
zalman z5/    geck-208
aerocool xpredator x1 (evil) black edition / ds 200 lite black
fractal 3500
coolermaster 690 iii advance

 

#EDIT

NZXT H230

NZXT Phantom 240 - brak mat wyciszających?

NZXT 340

Edytowane przez pandanielak
Link to post
Share on other sites

Te obudowy normalnie oscylowały w tych cenach... Niestety kurs dolara robi swoje, a innych obudów wyciszanych, godnych uwagi nie znajdziesz w tym przedziale cenowym.

 

Stało się... budżet został 'niespodziewanie' zwiększony.

 

Zastanawiam się nad R5 Titanium windowed, h440 oraz Silent Base 800. Najchętniej kupiłbym H440 czarno-niebieską, niestety w Polsce ciężko dostać, a pojedyncze sztuki są za drogie :/ W Silent Base 800 brakuje okna. Pozostaje R5, na którą chyba się zdecyduję. No chyba, że wiecie kiedy pojawią się wersje 800 z oknem, lub macie jakieś inne propozycje? :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...