Skocz do zawartości

lg g2 aktualizacja i jej zmiany


Recommended Posts

Zaktualizowałeś na Lolipopa :D Przy czym mamy od razu wygląd z G3, jest pare funkcji sterowania gestami, takich jak: robienie zdjęcia przednim aparatem poprzez zaciśnięcie dłoni, wyłączanie budzika/wyciszanie połączenia przych. poprzez odwrócenie telefonu i pare innych jeszcze - wystarczy spojrzeć.. Możliwość ustawienia innej blokady dla trybu Gościa niż tylko wzór. 

Sam jeszcze odkrywam, mam dopiero zaktualizowany od paru godzin :)

Link to post
Share on other sites

Akurat zdjęcia wykonywane gestem były już na KK, tak samo jak wyciszanie budzika i połączeń przychodzących. Takie funkcje miałem już w 4x HD z andkiem 4.1

 

Póki autor nie napisze jaki posiada system, można tylko gdybać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli jeśli była to aktualizacja tylko w obrębie KK to nie będzie jakiś znaczących różnic. 

Podaj dokładnie jaką wersję systemu miałeś przed aktualizacją i jaką posiadasz obecnie ( prawdopodobnie V20H ) 

 

Jeśli aktualizacja zajmowała ~140mb to nie będzie jakiś różnic, nawet wyglądu z G3. Na KK było kilka mniejszych aktualizacji poprawiających system, jednak nie zmieniały one wyglądu systemu. Dopiero LP zmienia trochę wygląd. 

 

Napisz jeszcze czy telefon jest brandowany, a jak tak to w jakiej sieci. 

Link to post
Share on other sites

Czyli posiadasz KK, wygląd się nie zmienił, dopiero jak dostaniesz LP to wygląd się zmieni ( Będziesz wtedy miał V30a-EUR-XX ) 

 

Sprawdź czy nie masz jeszcze aktualizacji do D80220h, bo to jest ostatnia aktualizacja KK. 

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie już jest LP dla europejskich G2. Sam tydzień temu wgrywałem, jednak dla mojej wersji czyli open pl jeszcze nie ukazały się pliki z LP więc wgrałem wersję open z innego kraju i czekam na naszą. Ma to jedną wadę, gdyż w przypadku małych aktualizacji muszę je instalować ręcznie. Chyba, że zmienię soft na taki jaki jest przypisany do numeru IMEI. 

 

Więcej przeczytasz tu

http://forum.android.com.pl/topic/224543-oficjalny-lollipop-na-lg-g2-dyskusja-czytaj-pierwszy-post/

 

Tylko przeczytaj pierwszy post uważnie i najlepiej kilka razy. Wszystko jest tam już napisane i wyjaśnione. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...