Skocz do zawartości

Sterownik nvidia przestał działać POMOCY !!


Recommended Posts

Witam ,

od pewnego czasu po zmianie monitora przestał u mnie działać panel sterowania nvidia , ale tylko zakładka zarządzanie ustawieniami 3D . Wyświetla się przy tym taki komunikat : Program NVIDIA Control Panel Aoolication, 8.1.8.00.0 przestał działać. Pomocy potrzebuję funkcji tego sterownika , a nie wiem co zrobić .

PS: Błąd w działaniu sterownika zauważyłem dopiero po zmianie monitora wcześniej wszystko działało dobrze .

 

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
  Nazwa aplikacji: nvcplui.exe
  Wersja aplikacji: 8.1.800.0
  Sygnatura czasowa aplikacji: 55030b02
  Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll
  Wersja modułu z błędem: 6.3.9600.17668
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 54c850f5
  Kod wyjątku: c00000fd
  Przesunięcie wyjątku: 000000000002c878
  Wersja systemu operacyjnego: 6.3.9600.2.0.0.768.101
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 44b5
  Dodatkowe informacje 2: 44b56527fd99cd3ab9640ae8a88421fc
  Dodatkowe informacje 3: ae11
  Dodatkowe informacje 4: ae1154a2b9b725d178f520a406349529
 
 
Specyfikacja komputera najważniejsze rzeczy :
 
Karta Grafiki : GTX TITAN Z
Procesor : AMD FX-9590
Wersja sterownika : 347.88
Link to post
Share on other sites

Upewnij się, że nie zostały Ci jakieś pozostałości po sterownikach od poprzedniego monitora oraz, że masz zainstalowane do tego nowego.

Do starego monitora sterowników nigdy nie miałem i problemów nie było , teraz też nie mam zainstalowanych sterowników może masz rację ? Sprawdzę .

Do starego monitora sterowników nigdy nie miałem i problemów nie było , teraz też nie mam zainstalowanych sterowników może masz rację ? Sprawdzę .

 

Upewnij się, że nie zostały Ci jakieś pozostałości po sterownikach od poprzedniego monitora oraz, że masz zainstalowane do tego nowego.

Niestety nawet nie ma sterowników do mojego monitora przynajmniej na stronie LG

Link to post
Share on other sites

Z tym monitorem może być zbieg okoliczności. A jesteś pewny, że masz dysk sprawny (niestety nie napisałeś co masz). "Przeleć" windowsa czy nie masz jakiegoś syfu (wirusy, robale itp). Często dobrym sposobem na problemy jest przeinstalowanie na nowo windowsa.

Link to post
Share on other sites

@up Co ty za bzdury piszesz, błąd panelu NVIDIA i umieranie karty?!

 

W jaki sposób usuwałeś sterowniki (panel sterowania)? Próbowałeś zainstalować wcześniejsze wersję?

Tak instalowałem poprzednie i jeszcze starsze i nowe w wersji beta i żadnego efektu

Tak instalowałem poprzednie i jeszcze starsze i nowe w wersji beta i żadnego efektu

A sterowniki usuwałem najpierw w menadżerze zadań a później usuwałem foldery NVIDIA

Z tym monitorem może być zbieg okoliczności. A jesteś pewny, że masz dysk sprawny (niestety nie napisałeś co masz). "Przeleć" windowsa czy nie masz jakiegoś syfu (wirusy, robale itp). Często dobrym sposobem na problemy jest przeinstalowanie na nowo windowsa.

Zastanawiałem się nad tym ale nie chcę tracić pamięci . A co do syfu na dysku to nic tam nie ma co może niepokoić

Link to post
Share on other sites

Autorze co to znaczy "nie chcę tracić pamięci" ?A to czy masz syf na dysku to tak na oko sprawdzasz?

Nie dysk skanowałem Antywirusem i Ccleaner . A co do utraty pamięci myślę o moich danych osobistych które zostaną usunięte podczas reinstalacji systemu . 

Edytowane przez roprztyns
Link to post
Share on other sites

Pobierz najnowsze sterowniki od nvidii i ten program http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.htmlUsuń nim w trybie awaryjnym sterowniki, następnie w normalnym trybie zainstaluj sterowniki wybierając opcję czystej instalacji. Zobacz też to https://forums.geforce.com/default/topic/654675/geforce-700-600-series/nvidia-control-panel-crash/post/4432466/#4432466 coś o zbyt długich nazwach folderów i plików, może w tym problem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pobierz najnowsze sterowniki od nvidii i ten program http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.htmlUsuń nim w trybie awaryjnym sterowniki, następnie w normalnym trybie zainstaluj sterowniki wybierając opcję czystej instalacji. Zobacz też to https://forums.geforce.com/default/topic/654675/geforce-700-600-series/nvidia-control-panel-crash/post/4432466/#4432466 coś o zbyt długich nazwach folderów i plików, może w tym problem.

zadziałało !!! Bardzo dziękuję za rady, tobie jak i wszystkim . Temat uważam za zamknięty !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...