Skocz do zawartości

Brak możliwości zaktualizowania LG G3 do nowszej wersji androida, i dziwne zachowania telefonu.


Recommended Posts

Witam! Od Pewnego czasu mam problem z moim lg g3, jest to wersja 16gb, nie brandowana, zakupiona w sklepie w Polsce.

Ale w czym rzecz. Aktualnie mam androida 5.0, ale telefon pokazuje że mogę zaktualizować do nowszej wersji. Jak nacisnę na ten przycisk od aktualizacji to nic się nie dzieje. 2 sprawa jest taka że telefon co jakiś czas wywala komunikat że aplikacja ustawienia została zatrzymana, co już mnie trochę irytuje. 3 sprawa jest taka że aplikacja facebook nie ładuje mi aktualności i z poziomu przeglądarki chrome nie mogę przejść do żadnej witryny internetowej. 4 sprawa to że telefon okropnie laguje, po prostu aż bardzo ciężko się z niego korzysta, zmusiło mnie to aż do zainstalowania launchera.

Da się coś z tym zrobić? Za wszelką pomoc dziękuję ;)

Link to post
Share on other sites

Hard reset i (ewentualnie) wgranie ręcznie nowego systemu. Chociaż, jeżeli masz nie brandowany, to nie powinno mieć znaczenia.

Tak sobie myślę... telefon miałeś z wystawy, czy oryginalnie zapakowany?


P.S.
Swojego S5 aktualizowałem do Lollipop-a i nie musiałem robić HR. Od tego czasu zrobiłem jeszcze kilka aktualizacji i cały czas bez HR. Telefon działa szybko i bezbłędnie. Piszę to, by zwrócić uwagę na jakość softu dostarczanego przez Samsunga. To już nie są czasy, gdy można było stwierdzić "LagWiz" i skrytykować Samsunga za jakość. Teraz, dostarcza on niemal najlepszy kod.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...