Skocz do zawartości

Recommended Posts

[EDIT]: Na wstępie tylko zaznaczę, że nie stosowałem się do wzoru tematu, ponieważ nie potrzebuję wzoru idealnej myszki dla siebie, wybrałem już odpowiednie gryzonie i zależy mi tylko na pomocy w wyborze z tych podanych.

 

Witam,

Poszukuję nowej myszki do grania. Dotychczas używałem WMO 1.1a, jednak przez styczność z wieloma myszkami doszedłem do wniosku, że w WMO nie pasują mi relatywnie twardsze przyciski oraz kształt myszki mógłby być lepszy - Sensei / Kana / Kinzu bardzo pasują do mojej dłoni i wydają się idealne. Po wielu godzinach spędzonych na dokładnym research'u, wciąż nie wiem jaka myszka byłaby najlepszym wyborem.

 

Jestem zainteresowany:

- Kaną V2 - martwi mnie jednak konieczność użycia taśmy dla wysokiego LOD i kiepskie ślizgacze;

- Kinzu V3 - wiem, że wielu nie poleci tej myszki i że cena jest zbyt wysoka w stosunku do jej jakości (A3050 wydany w 2014..), ale byłaby z całą pewnością dla mnie wygodną myszką i nie jestem pewien, czy będę w stanie zaobserwować jakiekolwiek słabości sensora (jestem graczem FPS/MOBA, używam mid-high sensitivity, raczej wątpie w możliwość wywołania akceleracji negatywnej);

- Abyssus 2014 - zainteresowała mnie ta myszka, nie jestem pewien jej wygody w chwycie oraz jakości, ale wydaje się całkiem dobra;

- CM Storm Alcor - wiem, że dla przedziałów cenowych rzędu Kinzu jest bardziej opłacalną myszką;

- ZOWIE FK1 - szczerze mówiąc, nie rozpatrywałem już na poważnie tej myszki, ale zapytam na wszelki wypadek: czy przyciski Huano są naprawdę wyczuwalnie gorsze od Omron'ów? Zapewne kiedyś bym na to nie zwrócił uwagi i kupił myszkę, w WMO przeszkadza mi dziś jednak bardzo ciężkość przycisków.

 

Chciałbym wysłuchać opinie osób, które miały styczność z tymi myszkami o ogólne opinie i która myszka byłaby polecana z wyżej wymienionych. Interesuje mnie coś wielkości / kształtu kany/kinzu, z dobrym sensorem i wygodnymi przyciskami. Cena nie gra roli.

 

Najbardziej interesuje mnie:

- czy kinzu to szmelc?

- czy abyssus dla zwolennika kształtów kinzu będzie dobrą myszką, czy jest wart swojej ceny?

- jak się sprawuje CM Storm, czy ma jakieś wady w porównaniu z tymi myszkami?

Edytowane przez n1eogar
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam!

 

 

 

CM byłby najlepszym wyborem z tych wszystkich. Świetny kształt, sensor i wykonanie.

 

 

Korzystny stosunek jakości do ceny. Korzystam z niej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Lekka, dobrze wyprofilowana dzięki czemu dłoń się nie męczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...