Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Akcedi, też się skłaniam ku M65. Przypadła mi do gustu, zarówno osiągami jak i wyglądem. Pozatym tak jak wspominałem wcześniej, ciężką myszką bedzie mi się świetnie manipulowało. Będę szukać Corsaira w dogodnej cenie, ale jeżeli znajdę Torq'a w porównywalnej cenie to nie będę się zastanawiać. Tak że dziękuję wszystkim za odpowiedzi i za czas :)

Pozdrawiam.

 

Wedlug mnie robisz blad. ZA ta cene masz Logitecha g502 a do niego te myszy sie umywaja. Dokladajac do tego swietny serwis Logitecha jak Freso wspomnial, masz produkt na lata.

Link to post
Share on other sites

W przypadku G502 jest sporo kontrowersji, które nawet pojawiły się tutaj na forum. Jest spra dawka materiałów opisujących wady jak i po części zalety tej myszy. Z mojego punktu widzenia gdybym miął wchodzić w Logitecha i miałby być to optyk byłby to G400S.

Co do Corsair M65  ma ona bardzo dobre recenzje a kwestie sensora, to z mojego punktu widzenia, po zapoznaniu się z tym jakie nowo nabyta mysz będzie miała zastosowanie M65 spełni swoją rolę.

A  jeżeli po zamówieniu nabędziesz jakiś wątpliwości co do zakupu masz 14 dni na oddanie produktu.  Z mojej strony możesz się śmiało bawić w testy.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, gdybym jeszcze miał w okolicy na tyle rozwinięty sklep komputerowy, że można było by dotknąć i spróbować pobawić się taka myszką to byłbym w stanie wyrobić sobie przed zakupem opinie i to konkretną. Ale na podstawie videotestów i opini ludzi skłonny jestem bardziej ku M65.

Link to post
Share on other sites

Akcedi ale jemu zalezy na duzej wadze myszy (g400s takiej nie ma). G502 to bardzo dobra mysz spelniajaca jego wszystkie kryteria oprocz jednego -  nie rozklada sie jak transformers. Takze nie ma innej myszy w tych kryteriach, za ta cene lepszej od g502...

Corsair ma jedna wade jak dla mnie w porownaniu do g502. Jewj waga wynosi az 160 gram i wedlug mnie jest duzo za ciezka, nawet jak na jego wymagania. 

Dobra z mojej strony to tyle. Wybor nalezy do Ciebie, przemysl sobie, argumentow podalismy Ci az nadto. Owocnego, udanego wyboru i swietnej zabawy z nowa myszka zycze.

Link to post
Share on other sites

Jak wspomniałem jeżeli będziesz miał jakieś halo co do M65 czy do jakiejkolwiek myszy którą zamówisz czy to będzie G502 czy Tor zawsze możesz ją zwrócić. Otwieraj pudła ostrożnie by się nie przyczepili do faktu że oddajesz sprzęt w zmiennej formie w stosunku do tego jak ją dostałeś. A o ślizgacze się nie martw.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wam za ten czas, jaki poświęciliście na doedukowanie mnie na temat myszy, za tyle propozycji i waszych opinii. Jestem pewny ze mysz ktorą wybiore napewno będzie myszą zaproponowaną przez was. Napewno nie raz jeszcze napiszę na forum więc może i przy okazji pochwalę się zakupem. Pozdrawiam wszystkich.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wam za ten czas, jaki poświęciliście na doedukowanie mnie na temat myszy, za tyle propozycji i waszych opinii. Jestem pewny ze mysz ktorą wybiore napewno będzie myszą zaproponowaną przez was. Napewno nie raz jeszcze napiszę na forum więc może i przy okazji pochwalę się zakupem. Pozdrawiam wszystkich.

 

Rzuć okiem na 'Gigabyte M8000X Ghost' bo warto, jako posiadacz moge polecić, bardzo funkcjonalna mysz za 200zł nie ustępuje dzisiejszym modelom, cięzarki, ogumione boki, makra, zmienne DPI w biegu (jako przycisk zastosowano suwak i jest to lepsze rozwiązanie niż dzisiejsze modele z przyciskami które nie mają możliwości cofnięcia rozdzielczości DPI),  kabel w oplocie, dostrajanie sensora do powierzchni, sensor laserowy avago, różne kolory podświetlania loga "Ghost" oraz aksamitna miła w dotyku górna powierzchnia podczas pocenia się ręki nie czujemy dyskomfortu. Polecam.

 

 

 

Naprawde mysz warta więcej niż to 200zł dodam, że ona wcale nie tanieje na aukcjach.

Link to post
Share on other sites

Rzuć okiem na 'Gigabyte M8000X Ghost' bo warto, jako posiadacz moge polecić, bardzo funkcjonalna mysz za 200zł nie ustępuje dzisiejszym modelom, cięzarki, ogumione boki, makra, zmienne DPI w biegu (jako przycisk zastosowano suwak i jest to lepsze rozwiązanie niż dzisiejsze modele z przyciskami które nie mają możliwości cofnięcia rozdzielczości DPI),  kabel w oplocie, dostrajanie sensora do powierzchni, sensor laserowy avago, różne kolory podświetlania loga "Ghost" oraz aksamitna miła w dotyku górna powierzchnia podczas pocenia się ręki nie czujemy dyskomfortu. Polecam.

 

 

 

Naprawde mysz warta więcej niż to 200zł dodam, że ona wcale nie tanieje na aukcjach.

Ta myszka oprocz tego, ze nie spelnia kryteriow autora to wedlug mnie absolutnie nie jest warta tej ceny (za ta cene mamy genialna mysz optyczna logitech g400s) pomimo posiadania avago 9500. Polecam lekture:

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/gigabyte-m8000x/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...