Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze słuchawek TYPOWO pod CS:GO. W muzyce mogą w ogóle nie grać - mam dwie pary innych słuchawek, które mi wystarczają do muzyki. Mają być przede wszystkim wygodne(od Sennheiser'ów HD201 uszy mi odpadają po ok. 2h+) no i wiadomo dobrze pozycjonować. Budżet to max. 250zł(wliczając przesyłkę). Wiem, że na pewno wszyscy polecą mi Superlux HMC631(z resztą jak wszędzie, na większości forum), a sprzęty pokroju SS Siberia itd. będą hejtować. Tylko w tym problem, że z wygodą przy HMC631 bywa chyba różnie(?), no i ich "super" możliwości w muzyce nie są mi potrzebne, a w internecie(na jednym z forum o CS'ie) spotkałem się z opinią, że w tym budżecie najpierw wziąć owe Superluxy - ewentualnie Siberia v2, ponieważ są wygodne i trochę lepiej pozycjonują, tylko, że do muzyki to się w ogóle nie nadają. Chciałem spytać, co Wy o tym sądzicie? Czy "srajberie" będą wygodne i do CS'a się sprawdzą? Dodam jeszcze, że słuchawki podłączone będą pod integrę - ale w przyszłości będę kupował kartę dźwiękową.

Edytowane przez sherz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ewentualnie Siberia v2, ponieważ są wygodne i trochę lepiej pozycjonują, tylko, że do muzyki to się w ogóle nie nadają

 

Skoro nie nadają się do muzyki, to do gier tym bardziej.

 

 

 

Ja tam mam Plantronics GameCom 780 i sobie chwalę

 

To idź dalej sobie chwal byle nie tutaj.

 

 

 

ale w przyszłości będę kupował kartę dźwiękową.

 

Skoro chcesz kupić srajberie to po co Ci karta dźwiękowa? Nic w tym wypadku nie da.

 

 

Zastanawiam się czy dzisiejsza młodzież słucha jeszcze muzyki. 95% tematów to "słuchawki tylko do cs;go, za 200zł". Czy większość z Was nic nie robi tylko gra w cs-a? Zrozum "graczu", że skoro słuchawki nie nadają się do muzyki, to i są gówniane do innych zastosowań.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To już do mnie dotarło :) pytanie tylko czy jeżeli na Sennheiser'ach gra mi się dobrze to czy na srajberiach nie będzie gorzej(czyli czy są porównywalne)? Naprawdę chcę wygodne słuchawki, a czy HMC 631 do takich należą? Bo opinie są różne...

Edytowane przez sherz
Link to post
Share on other sites

Mi się już odechciało nawracać ludzi na dobrą drogę...

 

Syberie są wygodne, mają całkiem niezłe pady, tylko, że to jest ich jedyna zaleta. Po za tym to one kuleją w każdym aspekcie.

 

HMC631 mają lepszy dźwięk, także nie można narzekać na komfort. Dźwiękowo to jest inna klasa niż Syberie. Klasa wyższa oczywiście.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wow, te TakStary wyglądają na wygodne. Duże, obejmują chyba całe uszy i mają te welurowe pady(tak?). Możecie coś więcej o nich powiedzieć? Jak z ta wygodą na dłuższą metę(4-5h bez ściągania). No i najważniejsza kwestia czy sprawdza się w CS?

Link to post
Share on other sites

Wow, te TakStary wyglądają na wygodne. Duże, obejmują chyba całe uszy i mają te welurowe pady(tak?). Możecie coś więcej o nich powiedzieć? Jak z ta wygodą na dłuższą metę(4-5h bez ściągania). No i najważniejsza kwestia czy sprawdza się w CS?

 

Bodajże w polecanych ostatnio sie przwijały a i chyba nawet dedykowany wątek z minirecenzją też powinien się znaleźć. Pady są wokółuszne, welurowe.

Edytowane przez cooger
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poradził bym wypróbować Takstary TS-671, tylko po co, przecież ty chcesz kupić Syberję.

 

Potwierdzam, zresztą swoje przemyślenia wypociłem tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/171779-takstar-ts671-vs-pioneer-se-m390-recenzja-subiektywna/ ;)

 

 

 

Pady trzeba namoczyć, wyprać, wygnieść, bo gryzą w ucho :P

 

Na początku, przy pierwszym założeniu faktycznie było troszkę niewygodnie, aczkolwiek po tych 3-4 godzinach i kilku założeniach stały się wygodne. Pewnie troszkę kwestia przyzwyczajenia, z drugiej strony pewnie też się same pady ułożyły :). Warto po prostu na samym początku założyć np. na pół godziny, ściągnąć na chwilę i znowu założyć - w moim przynajmniej przypadku podziałało. Generalnie poza tym pierwszym momentem słuchaweczki mega wygodne, pozycjonowanie tak jak pisałem w recenzji bardzo dobre nawet na integrze.

Edytowane przez Deathstar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pozdrawiam ;D Sam kupuje siberie i zastanawiam się czy dać 200 zł i dokupić sobie kartę czy dać 300 zł z karta i pro podświetleniem 

 

Biesz z podświetleniem, bez podświetlenia kumple powiedzą że bida

 

Sam bym kupił ale kompa na podwórze nie zabiore żeby siem pokazać a pozatym jeszcze by skroili

 

Taksze wiesz - biesz je sie nawet nie zastanawiaj. A tu na forumie to same jakieś audiofile som, ich nie słuchaj, w życiu w CS-a nie grali to co oni tam mogom wiedzieć.

 

Pozdro

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...