Skocz do zawartości

Grand Theft Auto 5 - GTA5 Potrzebuję waszej pomocy.


Recommended Posts

Witam jestem nowym użytkownikem na forum i mam następujące pytanko,otóż chciałbym kupić sobie jeszcze przed premierą gierkę Grand Theft Auto 5 i niewiem czy   pójdzie mi ona  na moim laptopie.

 

Konfiguracja Lapka Lenovo Y510p :

Procesor:Intel Core i5-4200M 2x 2,5Ghz-3,1Ghz

Karta Graficzna :Nvidia GeForce Gt755m 2gb + Intel HD Graphics 4600

Pamięć Ram:8gb DDR3

Dysk HDD: 1000gb 1TB

Dysk SSD: Nie posiadam, czy warto się wyposarzyć ?

Rozdzielczość: 1366x768 (HD)

System: Windows 7 64bit Ultimate

 

Wiem że są podane już wymagania systemowe tej gry i możecie mi powiedzieć żebym sobie sprawdział i porównał je z moimi ale chodzi mi tu o bardziej zaufane informacje.

Chciałbym równierz się dowiedzić czy jak pójdzie mi ta gierka to na jakich ustawieniach graficznych i z jaką płynnością będzie mi ona chodziła chodzi mi tu o fps-y.

Licze na jak najlepsze odpowiedzi i że mi pomożecie szukałem na różnych forach które forum jest najlepsze od takich spraw i powiedzieli mi że jest to właśnie forum Benchmark.pl

Z góry dziękuje i Pozdrawiam Zerox. :)

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ustawienia i FPS to jedna wielka niewiadoma przed premierą, bo nie wiadomo jak jest z optymalizacją, czy sterowniki będą zoptymalizowane itp. (z Rockstarem na PC to różnie bywa :D), ale ogólnie byłbym dobrej myśli.

 

Co do twojego sprzętu, to wydaje mi się, że ruszy. Grafika minimalne spełnia to nie powinna mieć problemu z niskimi ustawieniami, jedyne czym bym się martwił to procesor, bo to tylko dwa rdzenie, a Rockstarowy silnik RAGE lubi dużo rdzeni i dlatego w minimalnych są czterordzeniowce.

 

Na Twoim miejscu poczekałbym jednak do premiery, w końcu to tylko tydzień, a na YT na pewno pojawi się mnóstwo gameplayów z m.in. z laptopów. W chwili obecnej nikt Ci nie zagwarantuje komfortowego grania, bo jednak laptopy z grami różnie sobie radzą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ustawienia i FPS to jedna wielka niewiadoma przed premierą, bo nie wiadomo jak jest z optymalizacją, czy sterowniki będą zoptymalizowane itp. (z Rockstarem na PC to różnie bywa :D), ale ogólnie byłbym dobrej myśli.

 

Co do twojego sprzętu, to wydaje mi się, że ruszy. Grafika minimalne spełnia to nie powinna mieć problemu z niskimi ustawieniami, jedyne czym bym się martwił to procesor, bo to tylko dwa rdzenie, a Rockstarowy silnik RAGE lubi dużo rdzeni i dlatego w minimalnych są czterordzeniowce.

 

Na Twoim miejscu poczekałbym jednak do premiery, w końcu to tylko tydzień, a na YT na pewno pojawi się mnóstwo gameplayów z m.in. z laptopów. W chwili obecnej nikt Ci nie zagwarantuje komfortowego grania, bo jednak laptopy z grami różnie sobie radzą.

Dziękuję masz racje poczekam jeszcze do premiery .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...