Skocz do zawartości

CM HAF X


Gość TRG

Recommended Posts

Teraz pytanie wentyle czy dyski.

 

Jeśli wentyle to spodobaly mi sie Enermax'y Apollish (naturalnie czerwone)... jakis kontrolerek typu zalman mfc3.. Szukam jeszcze innych wiekszych typu 200 na gore i 140 na tyl bo te standardowo maja przeplyw ... dosc ....kijowy..

Nie wiem jak w X ale w 932 jest miejsce na 120 ( w otworach na 230 ) Wchodzą po 4 :)

 

Może lepiej 120 zamontować ??

Link to post
Share on other sites

W iKSU podobnie.. gora to 2x 200 (jeden zamontowany) jest miejsce na chlodnice 3x120 wiec pewnie same wentyle mozna by podmontowac.. na sciance niestety nie wpakujesz 4x120 tam musi byc 200... na tyl moze isc 120 jak i 140.. jednak wolalbym dorwac dosc duze i wydajne wentyle.

Link to post
Share on other sites

Nzxt widzialem u kolegi kolorystycznie mi nie pasi..najbardziej wkurza to ze 3 wentyle sa kontrolowane napieciem 4ty pwm.. oraz 0.7a na kanal.. 2 enermaxy i juz nie wydala.. ale to wylacznie wina ilosci ledow..

 

 

 

http://img209.imageshack.us/img209/385/dsc03424y.jpg

 

 

Apollish 12 na dziendobry pozegnaly sie z termistorem. sa wpiete pod zalmana.

A 14 z tylu obudowy ma wlasny kontroler z przelacznikiem 7 rodzajow dyskoteki..

 

http://img89.imageshack.us/img89/6003/dsc03419a.jpg

 

Ostaly mi sie jeszcze te nieszczesnie brazowe wentylatory z noctuy..

Link to post
Share on other sites

Magmy raczej tam nie pojda, bo nijak mi sie nie podobaja.. Mam jeszcze gdzies antec tricool x3 czerwone..

zastanawiam sie nad

http://voz.vn/wp-content/uploads/2010/06/tbsilence_14er_seite.jpg na cpu, dobrac jeszcze jednego apollisha i puscic na gore.. tam gdzie mialem oryg dac antki ale to jeszcze trzeba sie zastanowic..

Link to post
Share on other sites

Nie prościej było by od samego początku kupić wentylatory reagujące na UV ,które reagując stają się czerwone??? plus jedna katoda UV i o wiele lepszy efekt + np kabel 24 pin UV i różnego rodzaju końcówki reagujące (molex itp) ,kable SATA na angela.pl są i dają o wiele lepszy efekt

Link to post
Share on other sites

Fajnie to wszystko wygląda. Wentyle od Noctuy zawsze możesz sprzedać, chociaż moim zdaniem pozbywać się takich wydajnych wentylatorów to też tak średnio.

 

katodom mowimy nie ...

I dobrze, bo w końcu komp nie choinka, a same wentylatory i tak pewnie dość mocno świecą.

 

I taki mały offtop: jakim motocyklem śmigasz? Ja już mojego na zimowanie odstawiłem.

Link to post
Share on other sites

Juz mam pol pudelka fajnych wentyli :) z roznych kompow sie pozbieralo czesc to stare itp.

 

Jak drzewo zauwazyl slusznie, musze nauczyc sie robic fotki bo te na szybko i moja papranina zrobila z nich pomaranczowe kiedy sa krwiscie czerwone.

 

A co do moto to narazie sv650s k4 mlodszy brat ma gixa 750 k7 ale to nie moja liga narazie ;)

Link to post
Share on other sites

No to wentyle wystawić na allegro, po co się mają marnować.

 

Jedna rzecz odnośnie zdjęć - jak będziesz je robił przy słabym świetle nawet ze statywem to wentyle i tak nie będą wyglądać tak jak powinny (wszystko się zleje, bo czas naświetlania będzie zbyt długi), więc najlepiej zdjęcia robić przy dobrym oświetleniu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...