Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymałem mój telefon (Samsung Galaxy S4) z serwisu, gdzie wymieniano mu wyświetlacz. Wszystko działa tak jak należy, ale zaskoczyła mnie jedna rzecz. W raporcie z usługi serwisowej piszą, że użyto części zamiennej:

 

Nr katalogowy: GH97-15202A

Nazwa części: Moduł wyświetlacza. [MEA FRONT-OCTA ASSY(SVC/ZW)GT_I9506; WHI

Natomiast na ekranie była naklejka o następującej treści:

 

S4

GH63-06171A

Czym różnią się te dwa numerki i czy nie zrobiono przypadkiem tak, że wpisano do raportu jakiś lepszy wyświetlacz, a zamontowano mi gorszy, niezgodny ze specyfikacją Samsunga? Niestety, ale do wszelkich serwisów podchodzę bardzo nieufnie...

 

Prosiłbym również o potwierdzenie, czy zamontowany wyświetlacz to dokładnie ten sam, jaki montuje się fabrycznie w S4.

 

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites

Swoja droga to i tak jest pikus... LG G2 miał dwa różne wyświetlacze i nie dało się tego bez roota sprawdzić a jeden bez problemu przyjmował recovery a drugi wygrywając zle recovery mogles trwale uszkodzic... Myślę ze bylo tyle wersji samsungow S4 ze było i kilka rewizji wyświetlacza. A jeśli nie widać różnicy to po co się martwić. Amoleda robi chyba tylko Samsung a jeśli to zamiennik nie oryginalny to od razu zobaczysz po czerni. Będzie jaśniej na brzegach wyświetlacza.

Widzę ze w nazwie wyświetlacza pojawia się 9506 model S4 a Ty nie napisałes nic o swoim poza tym ze to S4.

Edytowane przez lokomisiek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...