Skocz do zawartości

AMD Radeon r9 280x problem z dwoma monitorami


Recommended Posts

Witam,

od dzisiaj mam problem z dwoma monitorami. O co chodzi?

 

W kwietniu nabyłem zestaw komputerowy + 2x benq gw2450h. Dwa monitory miałem podłączone (jeden na DVI, drugi HDMI), wszystko działało. Wczoraj wyłączyłem PC, poszedłem spać. Dzisiaj wracam z uczelni, odpalam komputer i okazuje się, że gra tylko jeden monitor. Na drugim pojawia się napis - HDMI kabel syg. nie podłączony. Krótka diagnoza, kabel walnięty. Zamieniam kable i zdziwienie, drugi monitor na HDMI działa, tamten na DVI nie działa. Czyli myślałem, że padł monitor. Biorę 'felerny' monitor, podłączam do laptopa poprzez HDMI, tadam, działa.

Całkiem zgłupiałem, próbowałem podłączyć do kompa tylko ten 'felerny' monitor, który z laptopem współpracuje poprzez HDMI czy DVI, bez rezultatu. Ciągle info: HDMI kabel syg. nie podłączony.

 

Sterowniki zaktualizowane, wersja 14.12 (zaktualizowane jakoś w listopadzie).

 

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł co mogło paść? Karta? Tylko czemu ciągle ten jeden działa, obojętnie na jakim kablu? Windows się obraził?

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wszystko działało działało, i nagle nie działało, tak?

Wiem jak to brzmi, ale tak. Nikt przy kompie nic nie grzebał, Wczoraj żadnych aktualizacji nie miałem, noramlnie wyłączyłem sprzęt, a dzisiaj taki cyrk.

 

 

 

//własnie wróciłem do pokoju, znowu wszystko działa. Nic nie ruszałem.

 

//właśnie aqq usunęło mi wtyczkę z gadu. co się dzisiaj dzieje xD

 

//znowu działa aqq, idę jutro do kościoła, bo mam obawy xD

Edytowane przez Kai91
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...