Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję telefonu do 3000zł.

 

  • mój budżet : 3000zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Allegro lub sklep pokroju Saturn
  • nówka czy używka : Nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : Maks 5,7"
  • preferowany system mobilny : Brak określonych preferencji, aczkolwiek nie przepadam za WP
  • do czego będę używać urządzenia : Głównie komunikatory(DUŻO KORZYSTAM Z NICH), internet, czasem zdjęcia, praca (evernote, todoist itp.), maile DUŻO, FB, Twitter, Instagram itp., Wordpress, muzyka(w tramwaju czy autobusie, ale w słuchawkach ;) ), Tapatalk, prowa i inne pokrewne czynności (chyba o niczym nie zapomniałem)
  • moje najważniejsze wymagania : Telefon ma być dobrze wykonany(jak najmniej plastiku) i to chyba tyle, najwyżej coś wyjdzie w praniu w trakcie pisania postów.
Link to post
Share on other sites

Z obecnych na rynku Note Edge,HTC m9.Htc się mocno nagrzewa nie wiem czy to naprawili w oficjalnym lizaku.Można również zaoszczędzić i kupić Note 4,dobre podzespoły,wielki wyświetlacz lub czekać na dostępność Galaxy S6.

Zapomniałem dodać iPhone 6 Plus,najwolniej będzie tracił na wartości,jeśli inwestować tak wielką kasę w fona to będzie słuszny wybór.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tej cenie najlepszy będzie iphone 6 plus.

5,5 cala.

Obudowa z aluminium.

Będzie bardzo wolno tracił na wartości.

Do tego super płynny system.

Do 3 tys znajdziesz spokojnie, na alledrogo widzę z fakturą 23% za 2700zł, z 16 gb wbudowanej, ale bym dołożył do 64 gb.

Aparat lepszy niż w s5, a ma "tylko" 8mpx.

Edytowane przez BuryZenek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czyli dwa głosy na iPhone 6 plus, ewentualnie 6. Mnie kusi jeszcze Note 4 i HTC One M9, ale sam nie wiem... Galaxy S6 nie wchodzi w grę, ze względu na cenę, pieruńsko drogi telefon z Androidem, który szybko będzie tracił na wartości, to lepiej iPhone 6 w to miejsce lub 6 Plus.

 

Mocno biję się z myślami czy iP6 czy Note 4, obydwa miałem w ręku, jednak w przypadku Note 4 szybka utrata na wartości oraz Android z TouchWiz, który jak wiadomo potrafi mieć swoje humory, mocno stawia N4 pod znakiem zapytania.

Link to post
Share on other sites

Miałem 6 Plus w ręku i 6, mocno się waham między tymi dwoma, bo obydwa działają super. Różnica w cenie między 6 64GB a 6+ 64GB jest nie duża.

 

A tak BTW, ponoć ma nie być Note 5 i S6 ma być ostatnim telefonem premium w portfolio Samsunga, gdyż podobno segment premium Samsungowi przynosi straty, a największy zyski ma na telefonach ze średniej i niskiej półki. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak mi się o uszy obiło. Ale taki mały OT.

 

Czyli Note 4 odradzacie w stosunki do iP?

Link to post
Share on other sites

Nie szkoda 3000 zł na telefon ? Za te pieniądze kupisz 3/4 komputera gamingowego ;). Tańsze telefony też dobre, mogę to potwierdzić ;)

 

Jak ktoś zarabia dużo, to czemu ma mu być szkoda, chyba, że oszczędzał, ale to jego sprawa.

Chce za 3k to za 3k ten ip6 plus byłby idealny.

 

 

 

A tak BTW, ponoć ma nie być Note 5 i S6 ma być ostatnim telefonem premium w portfolio Samsunga, gdyż podobno segment premium Samsungowi przynosi straty, a największy zyski ma na telefonach ze średniej i niskiej półki. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak mi się o uszy obiło. Ale taki mały OT.  
 

 

Gdzie to wyczytałeś daj źródło ?

Bo Samsung zarabia na serii Note i S krocie, więc to raczej bajki :

 

Popatrz na Xiaomi MiNote Pro

 

Skończysz polecać wszędzie ten telefon bez jakiegokolwiek uzasadnienia ?

Gwarancja akurat tego modelu w Polsce nie obowiązuje.

http://miuipolska.pl/polski-serwis-xiaomi-z-ibuygou-com/

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam gdzie to wyczytałem, ale pewnie masz racje i są to bajki lub plotki jak kto woli ;) Komputer gamingowy już mam złożony, wiec drugi mi nie jest potrzebny, a nie widzę sensu na dzień dzisiejszy modyfikowania tego co mam :)

 

Bije się z myślami pomiędzy Note 4, a iP 6 Plus

Link to post
Share on other sites

Ja również w tej cenie wybrałbym iPhone i nawet bym się nie zastanawiał za dużo. Jak utrzymasz go w ładnym stanie to bez problemu sprzedasz za ładna sumkę. MiNote to jedynie propozycja, aczkolwiek nie stanowi ona konkurencji dla serii Note od Samsunga bo oferuje trochę mniej. :)

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Ok, dziś pobawię się iPhone i Note 4, jedyne co mnie martwi w przypadku Note to utrata wartości i Android, jednak iPhone ma takie "coś" w sobie, zresztą mam iPad mini 2 i MacBook Pro więc wiem jak sprzęt Apple potrafi działać. Ekosystem ekosystemem, ale telefon ma być narzędziem do pracy, od zabawy mam iPad mini 2.


Wybór padł na iPhone 6 64GB. Mam iPada mini i takie bydle jak 6+ nie jest mi potrzebne. Dziękuję za pomoc wszystkim :)

 

Temat można zamknąć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...