Skocz do zawartości

Zakup monitora z tunerem TV, również do gier


Recommended Posts

Witam, szukam monitora dla dziecka - cenowo tak w granicach 800PLN. Chciałbym, żeby mógł odbierać kablówkę, więc monitor musi posiadać tuner DVB-C. Młody dużo gra w CS'a więc szybkość odświeżania jest również ważna. HDMI koniecznie do podłączenia PS3. Z tego co widziałem to pozostaje tylko wybór między LG a Samsungiem, reszta producentów raczej nie wchodzi w monitory z tunerem. Z wielkością nie chcę przesadzać - tak do 23". Rodzaj matrycy - tu przyznam się - jestem trochę nie na czasie. IPS z tego co kojarzę - to jakość, ale jak z szybkością? Samsungowy PLS miał być ponoć jeszcze lepszy - ale jak to wygląda naprawdę? Jeśli ktoś ma/miał do czynienia z monitorem z wbudowanym tunerem - bardzo proszę o radę. Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Spokojnie nie odrazu szrota panie kolego. Nie ma wielkiego wyboru co do wyboru marek ale spkojnie możesz zainwestować w LG. Nie wiem jakie obecnie są sprzedawane ja swojego kupiłem dwa lata temu LG23 M2382-PZ. I sugerowałem się recenzją jaką zamieścili panowie z Benchmark.pl w którym ocenili to użądzenie bardzo przyzwoicie, jako dobry monitor z funkcją tv. Obraz jest bardzo dobry i spełnia wszystkie wymogi wobec monitora jak i odbiornika telewizji DVBT. Ma pilota, dobre głośniki konsolkę spokojnie podepniesz. Ma swoje minimalne wady ale wkońcu czego mogę oczekiwać od sprzętu za 850 zł. Teraz LG ma w sprzedaży napewno nowsze modele, co do matrycy szukaj z IPS.

Link to post
Share on other sites
Spokojnie nie odrazu szrota panie kolego

 

 

nazywam rzeczy po imieniu, nie musi ci się to podobać, nie zmienia też rzeczywistości

 

 

 

panowie z Benchmark.pl w którym ocenili to użądzenie bardzo przyzwoicie

 

 

redakcja nie ma nic wspólnego z forum

z pisaniem kompetentnych recenzji też nie, w większości przypadków w każdym razie

 

 

 

Ma swoje minimalne wady ale wkońcu czego mogę oczekiwać od sprzętu za 850 zł.

 

no właśnie szkopuł w tym, że sprzętowo to szrot warty góra jakiś 4 stówek + tuner warty koło stówki i kosztuje... prawie dwa razy tyle ile jest wart

Link to post
Share on other sites

Przypomnę tylko, ze zależało mi na tunerze DVB-C - czyli do kablówki. W miarę czytania recenzji niestety coraz dalej mi do kupna modelu z tunerem - szkoda - bo myślałem, że Młody będzie mógł oglądać tv u siebie, a tak niestety - dodatkowego TV nie będę kupował.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...