Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z płynnością gier "po pewnym czasie"

Problem wydajność laptop gry Battlefield Windows

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ciel0k

Ciel0k
  • Amator

• 33 postów

Napisano 29 marzec 2015 - 19:33

Witam,

Od pewnego czasu mam problem z wydajnością mojego laptopa (Konfigurację zamieszczę poniżej).
Na początku, przez pierwszy rok (?) było wszystko si, BF3 śmigał na średniej (i w zasadzie tylko w to na nim grałem), AutoCAD śmigał bez problemów, komputer się nie zacinał, generalnie super. Niedawno zaczęły się problemy, podczas grania komputer zaczął zwalniać, Borderlands 2 działał tylko na MINIMUM, BF3 na minimum się przycina, a system chodzi tak, jak gdyby nic się nie działo (nadal płynnie i szybko). Apropo grania, po wyłączeniu Battlefield'a na procesorze trochę ponad 60*C, w trakcie dopiero sprawdzę. Piszę tu, ponieważ niedawno przywracałem system (robię to regularnie), i nie mam zainstalowanych zbyt wielu aplikacji, sprawdzałem w procesach i nic niechcianego nie znalazłem.

Konfiguracja:
CPU i5-3210M
GPU: GT 645M
RAM 8GB DDR3
Dysk jakiś hitachi 500GB 5400 rpm, mam zamiar go zmienić niedługo, bo gwarancja się skończyła a wymieniany był już parę razy.

System Win 10, ale na 8/8.1 było to samo, od czasu aktualizacji również dysk był czyszczony. 

• 0

#2 67Kuchar

67Kuchar
  • Amator

• 47 postów

Napisano 29 marzec 2015 - 20:43

Mucisz chyba wyczyscic radiatory

• 0

#3 Downator

Downator
  • Gaduła

• 476 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 13:39

Jak wyżej myślę że laptop się przegrzewa. Sprawdź jeszcze czy nie masz jakiegoś zasobożernego procesu w tle.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Problem, wydajność, laptop, gry, Battlefield, Windows

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych