Skocz do zawartości

ESI Prodigy X-Fi


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez adivxv,

Recommended Posts

Witam

 

Poszukuję już od dłuższego czasu używanego audiotrak cube w przystępnej cenie, ale nie mogę znaleźć.

Przeglądałem dziś allegro i trafiłem na ESI Prodigy X-Fi NRG w cenie 180zł.

 

Miałem pieniądze odłożone na cube, ale przyszły ważniejsze wydatki, i za dużo z nich nie zostało. Myślę, że w środę dostanę trochę, i powinno wystarczyć na ESI.

 

Mam pytanie, czy karta jest warta tych pieniędzy, czy nie warto zawracać sobie nią głowy?

Edytowane przez Shrapner44
Link to post
Share on other sites

Miałem swego czasu tę kartę, zmieniłem opamp na muses 8920 dźwięk dzięki temu zrobił się bardziej mięsisty i czysty. Ogólnie karta jak dla mnie była lepsza od zintegrowanej ALC892. Po podłączeniu ESI znacznie poprawiła się lokalizacja w grach. Jeśli chcesz mogę podesłać Tobie wykresy z RMAA z porównania ALC892, ESI Prodigy X-FI i AIM SC808.   

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

do jakich słuchawek/głośników ?
 

 

Wszystko w swoim czasie, wpierw by była mowa o jakiś słuchawkach musi być karta dźwiękowa ;)

Więc w razie co, będę liczył na waszą pomoc w doborze.


Superluxy hd330 mam w planach cały czas, ew. rozważam możliwość SE-M290/Takstar hd200 i hmc631/TS662

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

ja tej karty nie słuchałem ale gdyby nie tam X-Fi, to ludzie nie zwracaliby na nią uwagę. Nie wiem po jakiego grzyba wsadzili ten bajer X-Fi, jak to i tak wszystko programowe jest. Karta dobrych opinii nie ma ale, aż taka zła nie jest. Budżet malutki, nic się nie wyczaruje oprócz Xonarów, czy X-Fi.   

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak tak sprawa się ma, to raczej nie będę sobie nią zawracał głowy. Wiem, że w przedziale 200zł, nie ma dużej różnicy dźwiękowej, ale wezmę xonara dx (używka, 130zł), później dokupię do niego słuchawki.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Do zamknięcia  :zamykamy:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...