Skocz do zawartości

Far CRY 2 na jakich detalach mi pójdzie ???


Recommended Posts

Moje pytanie brzmi na jakich detalach mi pójdzie Far Cry 2. I czy jest dostępne demko w sieci ??

Mój sprzęt:

E5200 3,0 Ghz

Ati His 4830 DDR3 512 MB

3 Gb ram

Abit IP35-E

Ever Silver Atx 420W

Seagate 500 GB Barracuda 7200.12

Windows Xp (Sp2)

 

Ps. Crysis chodzi mi na 1680-1050 (wszystko na wysokich tylko AA wyłączony)

Z tego co widziałem i czytałem wynika ze Far Cry 2 ma niższe wymagania??. Widocznie ma lepiej zoptymalizowany silnik graficzny.

Link to post
Share on other sites

na takiej rozdzielczosci typowej plynnosci nie bedzie ( mam na mysli 60+ FPS ). wiem, ze dla niektorych 25 to juz "plynnosc"... dla mnie nie. obstawiam medium i tez nie bylbym do konca pewny czy nie bedzie rwalo od czasu do czasu.

co do samego E5200 - jesli mozesz i da sie to zrob z niego przynajmniej @3.6... zawsze kilka FPS'ow wiecej.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

na najniższych

człowieku !! już widzę któryś post z kolei gdy spamujesz, weź poszukaj z tyłu komputera fioletową wtyczkę i odłącz ten kabel bo on ci się nie przyda...

 

masz fioletową? bo ja mam niebieską :D

 

no pewno pójdzie mu na fullHD tylko będzie miał 3fps miłego grania!

 

 

głupie pytania ściągnij se demo zagraj sprawdź a nie pytaj ludzi niektórzy wiedzą wszystko tak zwani GURU oni ci powiedzą ile będziesz miał klatek na sekundę :)

 

z tego forum robi sie karytas jak tak dalej pójdzie ludzie zaczną się pytać jak się wgrywa grę czy na c czy na d? a jak niemam d?? na której partycji bedzie szybciej działać??

 

 

PS. JAk byś chciał to byś włączył testy gry z kartami graficznymi na jakiej karcie ile fps przy jakim procku i jakich ustawieniach pełno tego i na benchmarku tez były testy ładnie opisane !! ostatnio testy H.A.W.X też były jakie karty ile fps itp

 

google nie gryzie ale lepiej być dziecko neo i zakładac post

 

noi jeszcze sie pyta czy jest demko człowieku google!! spr potem pytaj jak nie możesz znaleźść

Link to post
Share on other sites

ściągnij se demo zagraj sprawdź

Reszta z Twojej strony nie była potrzebna, "bardzo ładnie" odpowiedziałeś na pytanie mniej doświadczonego użytkownika - niektórzy nie mają komputerów od "zawsze" i po to są tacy GURU :) jak Ty.
Link to post
Share on other sites

to ja zapytam inaczej... jak mozna komus mowic

Powinno bez problemu działać na wysokim poziomie detali (ok 25-30 kl/s). Na ultra nawet bym nie odpalał - będzie raczej skakać (5-10 kl/s)

to jest komfortowa jakosc grania? pytam bo nie wiem, moze sie nie znam ale przy 25 FPS'ach tez skacze! :twisted:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hehe z tego co wiem (ale mogę się mylić) ludzkie oko nie odróżni 40 kl/s od 50 kl/s chyba że masz jakieś inne. Dla mnie płynność zaczyna się od 25-30 kl/s właśnie - jak chciałbyś mieć wszędzie 60 to musiałbyś mieć 4870x2 i i7 aby pograć w fife09 nawet...

Link to post
Share on other sites

hehe z tego co wiem (ale mogę się mylić) ludzkie oko nie odróżni 40 kl/s od 50 kl/s chyba że masz jakieś inne. Dla mnie płynność zaczyna się od 25-30 kl/s właśnie - jak chciałbyś mieć wszędzie 60 to musiałbyś mieć 4870x2 i i7 aby pograć w fife09 nawet...

Płynność zaczyna się od 30 klatek, ale żeby komfortowo pograć potrzeba trochę więcej 40 - 45 fps i tej wartości lepiej się trzymać (w każdym bądź razie mi przy 30 klatkach nie gra się komfortowo).

Link to post
Share on other sites

hehe z tego co wiem (ale mogę się mylić) ludzkie oko nie odróżni 40 kl/s od 50 kl/s chyba że masz jakieś inne. Dla mnie płynność zaczyna się od 25-30 kl/s właśnie - jak chciałbyś mieć wszędzie 60 to musiałbyś mieć 4870x2 i i7 aby pograć w fife09 nawet...

 

widać widać - miałem najpierw PESa 2008 i tam szło równo 60 klatek i było ok :) ale jak włączałem frapsa i spadało mi o te 9-12 klatek to było widać wyraźnie zarywki.

 

Po przesiadce na PESa 2009 miałem 40-50 klatek które lepiej wyglądały od tych 48-51 przy włączonym frapsie w poprzednim PESie :D

 

więc to troche zależy od gry ale wiem że da się odróżnić te klatki

 

 

PS. ja też wiem @daft :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...