Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Poszukuję dla siebie telefonu z androidem za około 700 złotych

 

Służyć będzie do głównie do przeglądania internetu, okazjonalnego grania i aplikacji typu endomondo gdzie potrzebny będzie sprawny gps i bateria która szybko nie padnie.

Dodatkowo nie pogardzę stosunkowo dobrym aparatem

 

Rozmiarowo myślę że 5' to max.

 

Rozważam zakup Moto G (2014) ze slotem na karty SD.

Ale jeszcze chciałem tutaj się upewnić, dowiedzieć, może coś się pozmieniało i w tej cenie znajdę lepszego.

 

Ponadto telefon mógłby mieć jakąś społeczność xda-developers custom rom'y i te sprawy. Ale to już swoją drogą.

 

Sława!

 

Link to post
Share on other sites

Moto G to chyba jedyny sensowny wybór.

Sam miałem ten telefon (tylko w pierwszej wersji bez slotu) i bylem bardzo z niego zadowolony.

GPS działał w nim bardzo sprawnie (Google Maps / Sygic)

Aparat przy dziennym świetle robi zadziwiająco ostre i wyraźne zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Witam, też myśle nad jakimś fonem, a mam podobne wymagania i bydżet jak kolega ElitarnyPL i oprócz moto G zastanawiam się nad moto E 2gen. gdyż na pewno będzie tańsza, a recenzje źle nie wypadają. A wy co myślicie?

Edytowane przez waxell
Link to post
Share on other sites

Martwi mnie to czy dostanie aktualizacje. Chcę mieć w miarę aktualny system/telefon, ponieważ nie zmieniam ich za często i pewnie będzie ze mną dopóki się nie rozsypie.

 

Aczkolwiek nie jest to chyba jakaś stara wersja androida.
Na razie moim telefonem jest Galaxy Ace z Cyjanem na 2.6.7 bodajże :) i trochę app'ek nie jest obsługiwanych.

Edytowane przez ElitarnyPL
Link to post
Share on other sites

Tylko że z tego co patrze G2 nie ma slotu na pamięć SD. :/
I chyba tylko w takim wypadku wersja z 32 GB będzie jedyną rozsądną.

Aczkolwiek nie wiem czy nie będzie tego za mało. Teraz appki potrafią ważyć.

 

Edit: Ajajaj... Czy G2 jest na microsim? Tak bardzo tego nie chcę. Mam kartę idei i chyba nie mam serca się jej pozbyć. :)

Edytowane przez ElitarnyPL
Link to post
Share on other sites

LG G3 s, albo Asus ZenFone 5 (wersja 2GB).

ZenFone jest świetny, niestety nie ma róży bez kolców i w tym wypadku, owym kolcem, jest bateria.

Jeżeli używany telefon, nie jest problemem, to wspominane modele (LG G2, oraz Xperia Z1), są naprawdę rozsądne. Należy tylko pamiętać, o braku czytnika SD, w LG.

Link to post
Share on other sites

 

 

mają lepsze ekrany

Zgadzam się, ale po przesiadce z Ace kolega i tak pewnie zrobi "WOW" :)

 

 

 

Zwykłą kartę można obciąc odpowiednio

Często są potem problemy, wiem z autopsji niestety..

 

 

Co do G2 - nie wiem jak wsparcie XDA, ale za to baterię ma z tego co wiem rewelacyjną.

Link to post
Share on other sites

 

 

A ja wiem, że nie ma

No widzisz, zalezy jak trafi. Na 9 ucinanych kart 5 miało problemy w moim przypadku. Może ogółem karta była stara, ale po wymianie problem zniknął, więc wspominam o tym by potem nie było niedomówień.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...