Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar kupić słuchawki do CS:GO

Z góry uprzedzam że nie zależy mi na słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów tylko na najlepszym pozycjonowaniu.

 

Zastanawiam się nad Razer Kraken 7.1 Chroma ze względu na wbudowaną kartę dźwiękową (mam zwykłą zintegrowaną) i kompatybilność z PS4 które mam zamiar kupić.

Naczytałem się różnych opinii o tym że Razer to jakość sama w sobie od jednych i że Razer to straszny bubel od drugich.

Skoro nie zależy mi na jakości dźwięku podczas słuchania muzyki to może takie słuchawki będą dla mnie dobre? Ma ktoś takowe słuchawki lub zna jakiś alternatywny model?

Link to post
Share on other sites

 

 

Z góry uprzedzam że nie zależy mi na słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów tylko na najlepszym pozycjonowani

wiesz o tym, że dobre pozycjonowanie, to także dobry dźwięk w muzyce ? a po za tym są różne pozycjonowania.

Link to post
Share on other sites
Superlux HMC631

 

 

Do tych słuchawek chyba będę musiał dokupić jakąś kartę dźwiękową. Ta zintegrowana podobno do niczego się nie nadaje.

 

I pytanie czy są wygodne bo to też ważny aspekt.

Edytowane przez rafi0067
Link to post
Share on other sites
Do tych słuchawek chyba będę musiał dokupić jakąś kartę dźwiękową

wypadałoby, aczkolwiek nie wiem jaką masz integrę.

I pytanie czy są wygodne bo to też ważny aspekt.

dla jednych wygodne, dla drugich nie.

Link to post
Share on other sites

Chyba raczysz żartować.

 

Recenzja z pcfoster o słuchawkach? Przecież oni nie wiedzą, jak brzmią dobre słuchawki  :rotfl:

 

Po za tym, po co komu sprzęt "tylko dla graczy" skoro można kupić słuchawki, które rozniosą te plastikowe zabawki i w grach i w muzyce?

Edytowane przez fexxer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fatal1ty to ogólnie dość przeciętne słuchawki, może nawet nieco poniżej przeciętnej :P jednak można tchnąć w nie trochę życia poprzez zastosowanie moda. Do tego dokładając lepszą kartę dźwiękową, która poprawi brzmienie można uzyskać już coś całkiem strawnego. Pamiętaj, że lepsze źródło dźwięku tj. karta dźwiękowa czy inne dedykowane urządzenia DAC/AMP podniosą jakość w stosunku do obecnie posiadanej integry na każdych słuchawkach.

Link to post
Share on other sites

Można kupić jakąś karte możliwą do 200zl?

 

Taka karta da rade? http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dg-karta-pci-system-5-1-xonar-dg-330485/

 

Czy kupić coś droższego jak np: http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-sound-blaster-z-bulk-30sb150200000-542090/

Edytowane przez rafi0067
Link to post
Share on other sites

Nawet kilka więc z tym nie będzie problemu.

Poczytałem o słuchawkach które zaproponowaliście i kupie HyperX Cloud White.

Myślę że sprawdzą się w CS'ie.

 

Teraz pytanie jaką kartę dźwiękową do tych słuchawek?

Edytowane przez rafi0067
Link to post
Share on other sites
Kraken

 

 

Jedyny sprzęt godzien nosić tę nazwę i jedyny dobry noszący to miano to:

 

http://www.alchemisthifi.info/ranges/kraken/images/kraken_int_amp_550.jpg

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...