Skocz do zawartości

Słuchawki do grania (400zł)


Recommended Posts

@_nrt_ Brawo. :P

Nie włączam się do dyskusji, ponieważ uważam, że słuchawki z przeznaczeniem "Gamming" nie mają racji bytu. Nawet samo rozszerzenie systemów 2.0 do innych będzie nieporozumieniem dopóki obrazowanie przed widzem nie będzie skorelowane ze zmysłem słuchu. Poczekam na ekrany 360*.

Pozdrawiam. ;)

Link to post
Share on other sites

@hoting

CrEan ma racje NIE ZNASZ SIĘ! Po pierwsze zobacz testy to pogadamy ;)http://pclab.pl/art39650-39.html Jeżeli ktoś ma integre to po co ingerować w hd555 + karte muzyczną jak można kupić Siberie V2 USB "Wady: Nie stwierdzono" :P Tak poza tym słyszałeś w ogóle jak one grają czy tylko zgrywasz znawce.

Po to, że słuchawki "muzyczne" i tak biją sceną te gamerskie. Do tego dają czysty dźwięk, a nie zamuloną kupę. Co ty sobie myślisz? Że w muzyce nie ma przestrzeni? Separacji instrumentów?

Link to post
Share on other sites

Nie mówie, że słuchawki muzyczne są słabe, bo bardzo dobrze wiem, że są dobre, ale jak na słuchawki gamerskie siberia v2 usb to bardzo udany produkt - tyle tylko chcę powiedzieć ;) i proszę ich nie porównywć z tandetnymi Fatal1ty, Siberiami v1, 5Hv2.

To po co kupować coś przeciętnego, jak za podobne pieniądze można mieć coś bardzo dobrego? :P

Link to post
Share on other sites

http://www.ceneo.pl/;0151627844-10.htm

Do tego CAL!/hd555 + mic zalmana. - lepiej CALe bo karty dźiękowe na usb nie dają takiego efektu co te na pci/pcie

 

Ethen dlaczego nie chcesz hd555/CAL!? Wolisz przepłacić za przeciętne słuchawki? Pozycjonowanie podobne masz na słuchawkach manty z media marktu...

 

Ten mikrofon oddzielnie to wcale nie jest zły pomysł. On ładnie "łapie: dźwięk, więc nawet jak będzie na kabelku przyczepiony 30cm od twarzy to bezproblemowo będziesz mógł rozmawiać.

 

Płacąc mniej więcej tyle samo co za syberie v2 + 7.1 usb możesz mieć sprzęt z o wiele wyższej półki.

 

PS. Mam taką ciężką rozkminę. Ponieważ niektóre słuchawki są 7.1/5.1... To co subwoofer mamy w jednej słuchawce a w drugiej nie? :ciekawy: Czyli tylko jedna słuchawka dostarcza nam basu a druga gra płytko?

 

Dlatego lepiej kupić 2.0, które miażdżą te badziewia.

Link to post
Share on other sites

te syberie to można porównać z kossami sb45 które kosztują 120zł. Z czego jeśli do tych kossów damy jakąś dźwiękówkę to zjadają te syberie.

 

CAL! za 176zł więc wyjdzie 340zł + mic. Łyso?

 

Jak koniecznie z mikrofonem to Koss HQ2 lub SB40.

 

CAL!/KOSS HQ2/KOSS SB40 zjadaję te syberie.

 

Autorze najlepiej to kup kartę wewnętrzną. Karty usb nie dorównają (w tej cenie) tym porządnym dźwiękówkom na pci/pcie.

 

Na laptopie też grywasz? Bo jeżeli byłoby to podpięcie od czasu do czasu słuchawek do laptopa na parę chwil to na prawdę najlepiej jest kupić kartę na pcie i do tego któreś z polecanych przez nas słuchawek. ShitSeries Shiteria (Syberia) to dość kiepski sprzęt dla dzieciaków jarających się tym, że jakiś pr0 grał w nich na lanie...

 

Jak koniecznie ma nie być dźwiękówki to kossy sb45, które pozycjonowanie na integrze będą miały takie same jak te syberie (a jakosć dźwięku lepszą), a kosztują o wiele mniej.

 

Zresztą skoro uważacie, że te syberie są takie super to kupujcie je. Tylko potem polecam pograć na CAL/Koss/hd555 i xonarze. Miłęgo płakania :)

 

 

@simondd

 

Wybrałeś hd555, które są najdroższe z wymienianych przeze mnie. Te CAL! i tak zjadą te syberie i nie próbuj polemizować. KOSSy to samo. Aj! Na kossach masz także dożywotnią gwarancję.

Link to post
Share on other sites

tzn CAL'e mają słaby kabelek, a wymieniać nie umiem i nie mam zamiaru się uczyć ;p

to poleć coś z normalnym kablem. Generalnie to muszą być solidne ;]

 

/edit muszą mieć DUŻE muszle jak najwygodniejsze już pal licho mikrofon ...

RAZER CARCHARIAS te podobno mają bardzo wygodne muszle i świetnej jakości dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Słuchawki razera są słabe.

 

Ja wiem czy taki słaby ten kabelek?... Miałem je na dłuższy czas i jakoś nic się nie stało, a potrafię niszczyć wszystko. Daj mi jednolity stalowy walec a na pewno jakoś go zepsuję :)

 

Jak nie masz zamiaru nimi rzucać (dosłownie rzucać, bo upuszczanie nie kończy się zgonem). Zahaczenie noga i pociągnięcie (u mnie standard, bo kabel słuchawek wisi niebezpiecznie blisko kółka krzesła i czasem się wplątuje) też ich nie uśmierca.

 

Te co podał voxcordi (te AKG - 2gi link) powinny być dobre. Jednak nie miałem okazji ich posłuchać, ale AKG to AKG ;)

 

Ew.

Koss hq2*/sb40/45/49/ur40 + do niektórych ten mikrofonik.

 

*HQ2 są już bardziej postawione na gaming, ale nadal oferują bardzo dobry dźwięk, zatem audiofile nie będą bardzo narzekać (oni zawsze narzekają :D).

Link to post
Share on other sites

tzn CAL'e mają słaby kabelek, a wymieniać nie umiem i nie mam zamiaru się uczyć ;p

to poleć coś z normalnym kablem. Generalnie to muszą być solidne ;]

 

/edit muszą mieć DUŻE muszle jak najwygodniejsze już pal licho mikrofon ...

RAZER CARCHARIAS te podobno mają bardzo wygodne muszle i świetnej jakości dźwięk.

koledzy mowia, a Ty nie sluchasz. akg, koss, senki, grado, audio-technica, shure, denon, wysokie modele mainstreamowych producentow (pioneer, sony, kiedys technics- nie wiem jak sobie panas radzi po wycieciu marki), bayery, itp, itd.

zadnych logitechow, razerow, SS, creativow (z wyjatkiem CALi klepanych przez denona, w wersji "ekono", ale jednak), czyli generalnie zadnych producentow, ktorzy sie moga z Twoim PC kojarzyc.

Link to post
Share on other sites

tzn CAL'e mają słaby kabelek, a wymieniać nie umiem i nie mam zamiaru się uczyć ;p

to poleć coś z normalnym kablem. Generalnie to muszą być solidne ;]

 

/edit muszą mieć DUŻE muszle jak najwygodniejsze już pal licho mikrofon ...

RAZER CARCHARIAS te podobno mają bardzo wygodne muszle i świetnej jakości dźwięk.

koledzy mowia, a Ty nie sluchasz. akg, koss, senki, grado, audio-technica, shure, denon, wysokie modele mainstreamowych producentow (pioneer, sony, kiedys technics- nie wiem jak sobie panas radzi po wycieciu marki), bayery, itp, itd.

zadnych logitechow, razerow, SS, creativow (z wyjatkiem CALi klepanych przez denona, w wersji "ekono", ale jednak), czyli generalnie zadnych producentow, ktorzy sie moga z Twoim PC kojarzyc.

 

 

Ok, to jak możesz to doradź (do 300zł, aby na dźwiękówkę starczyło) słuchawki z tych firm, w których nic nie pęka (hd 555) jest normalny kabel (ur40) bo ja już przeglądam te opinie i mnie to męczy :) i maja duże muszle ;p

 

/edit może k530 / k514 ? teraz jeszcze oglądam hd515 też nic nie pęka chyba ;p

Link to post
Share on other sites

Ok, to jak możesz to doradź (do 300zł, aby na dźwiękówkę starczyło) słuchawki z tych firm, w których nic nie pęka (hd 555) jest normalny kabel (ur40) bo ja już przeglądam te opinie i mnie to męczy :wariat: i maja duże muszle ;p

 

/edit może k530 / k514 ? teraz jeszcze oglądam hd515 też nic nie pęka chyba ;p

a musisz od razu kupowac dzwiekowke? akg podane przez vox'a, choc ich nie sluchalem to jemu ufam, na pewno zagraja lepiej z integra, niz wymieniane wczesniej 4gamers z kartami (ktore po prostu wypadaja blado w porownaniu z normalnymi). swieta ida... :)

jesli zalezy Ci na "pancernych", to musisz troche zwiekszyc budzet i celowac w modele dj'skie. raz ze solidne, dwa ze czesci w nich sa wymienialne.

np takie:

http://www.ceneo.pl/107035

tylko jeszcze o 2 istotnych rzeczach wspomne. konstrukcja zamknieta czy otwarta?

sam po przejsciu z polotwartych na zamkniete kilka miesiecy sie przyzwyczajalem i bylo mi nieswojo (zamkniete izoluja, ale mecza).

w hd280 kabel jest pancerny co ma swoje zalety, ale jest gruby i skrecony (http://www.mentallaxative.net/images/hd280pro_0.jpg) co tez moze przeszkadzac.

szczerze mowiac, jesli maja to byc sluchawki do grania i mikrofon nie musi byc zintegrowany to bralbym cal!e i dzwiekowke. jest gwarancja, a recabling nie jest ani skomplikowany, ani drogi. zreszta imo opinie o ich kiepskiej jakosci wynikaja tylko i wylacznie z porownia do drozszych modeli. w swojej cenie niewiele sie roznia od konkurencji. jak je polamiesz to kupisz drugie, i tylko w nieznacznym stopniu przekroczysz 400zl :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...