Skocz do zawartości

Pytanie techniczne dot. obudowy Fratal Design Define r5 black pearl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sixtyone,

Recommended Posts

Witam,

Jakiś czas temu na forum złożono mi zestaw (luty), stwierdziłem, że poczekam z zakupem na jakąś dobrą promocję. Teraz do geforców dodają wiedźmina 3. Pytanie moje jest następujące: przeczytałem, że obudowa fractal design Define r5 ma 7 miejsc na wentylatory. One są w zestawie? Czy ja je mam dokupić? Jeżeli tak to czy warto i ew. jakie? Zależy mi na ciszy.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Obudowa na pewno nie ma fabrycznie aż tylu wentylatorów w zestawie, standardowo chyba są dwa. Zależy też jaki masz zestaw, czy rzeczywiście potrzebuje on aż tylu wentylatorów, może w zupełności wystarczą  1 - 2 dodatkowe.

Możesz dokupić chociażby takie same jak w zestawie fractal, czy inne komponujące się kolorystycznie jak Ci na tym zależy. Kwestia też budżetu i opłacalności, od siebie mogę polecić enermaxy są dość ciche i wydajne.

Edytowane przez sixtyone
Link to post
Share on other sites

Zestaw taki:

LG 24MP76HM-S (LED, IPS, 5ms, HDMI)

Intel Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Thermalright HR-02 Macho rev.B

Fractal Design Define R5 USB 3.0 Black Pearl

XFX Black Edition XTR 550W Modular 135mm 80+ Gold

MSI Z97-G43 /intel Z97, LGA 1150/

Asus GeForce GTX 970 Strix DirectCU II 4GB DDR5 256Bit (1253/7010)

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Crucial MX100 256GB (550/300MB/s)

Asus Xonar DG

Team Group Vulcan 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 red

Tylko co do karty nie jestem pewien http://forum.benchmark.pl/topic/170473-gtx-970-palit-jetstream-vs-asus-strix-directcu-ii-vs-gigabyte-gaming-g1/?p=1791348

Edytowane przez Oises
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...