Skocz do zawartości

Bardzo mocny zestaw: 4690K, GTX970, LC, monitor 1440p, klawiatura, głośniki [ewentualna zamiana]


Recommended Posts

Witam!

 

Mam na sprzedaż bardzo cichy i wydajny zestaw PC wraz z najlepszym w swoim przedziale cenowym monitorem o rozdzielczości 2K (WQHD 2560x1440p), świetną podświetlaną klawiaturą mechaniczną, oraz najczęściej polecanymi głośnikami do 500 zł. Każdy poszczególny element jest dobrany do kolorystyki czarno-czerwonej. Zestaw świetnie nadaje się do gier i amatorskiej obróbki zdjęć oraz wideo (do czego z resztą był używany).

Całość jest w 100% sprawna, prezentuje się świetnie, nie ma praktycznie ŻADNYCH śladów użytkowania. Do obudowy zamówiłem nowe oryginalne okno (to co mam przypadkiem zarysowałem próbując je wyczyścić), które dojdzie za około tydzień (leci z USA), także buda będzie jak nowa.

 

CAŁOŚĆ MA 4 MIESIĄCE I JEST NA GWARANCJI - DO WSZYSTKIEGO POSIADAM PUDEŁKA

Chłodzenie wodne na procesor zostało złożone niecały miesiąc temu, również posiadam pudełka i gwarancje. 

 

Zestaw sprzedaję ponieważ jak się okazuje nie potrzebny mi jest aż tak mocny PC do gier w które gram, głównie oglądam filmy oraz seriale, przeglądam internet i pykam w lekkie gry, do czego bardziej nada się laptop, PS4 i TV. Dlatego jedyne przedmioty jakie będę rozważał w rozliczeniu to laptop (preferuję Macbook Pro - minimum 2012, koniecznie z dedykowaną grafiką), konsole PS4 oraz TV (minimum 42" - max 50", nie jest to wymagane, lecz najlepiej z rozdzielczością 4K). Maksymalne ceny owych przedmiotów to: PS4 - 2000 zł, TV - 2000 zł, laptop - 5000 zł. Inne oferty będą ignorowane.

 

 

 

PEŁNA SPECYFIKACJA:

 

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ap/uw/w0/snsvzv.jpg

*Znając to forum pewnie zaraz będą leciały komentarze że przepłacony zasilacz - wcale tak nie uważam. Planowane było SLI, także 750W to optimum - różnica pomiędzy wersją 760 a 860 to było 70 zł, więc czemu nie dopłacić? Z kolei czemu seria AX? Bo jest pewna. Ile się teraz słyszało o sypiących się RM'kach? Zasilacz prawie w ogóle się nie męczy, przez co non stop chodzi pasywnie, co daje ciszę i dużo dłuższą żywotność.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o sprzedaż PC na części, to póki co nie rozważam takiej opcji. Monitor, głośniki oraz klawiaturę mogę sprzedać oddzielnie.

 

Rynkowa wartość całości to prawie 11 tys. zł - cena jaka mnie interesuje za wszystko to 9 tys. zł. Co do poszczególnych przedmiotów proszę o kontakt na priv :) Preferowany odbiór osobisty na terenie Krakowa.

 

GALERIA

 

http://i.imgur.com/mUjNJFo.jpg

 

 

http://i.imgur.com/7t1J5Gu.jpg

 

http://i.imgur.com/wYhQB7S.jpg

 

http://i.imgur.com/4EvJE13.jpg

 

http://i.imgur.com/4hVUvvX.jpg

 

http://i.imgur.com/nYYfdjP.jpg

 

 

 

 

+ dodatkowe zdjęcie z karteczką dla modów:

 

 

http://i.imgur.com/itaTLOX.jpg

 

 

 

 

Więcej zdjęć "dziennych" będzie jutro ;)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5205787746

Link to post
Share on other sites

To będzie nie lada zadanie sprzedać tak solidny zestaw .. pewnie zdajesz sobie z tego sprawę ale ... sprzedając na części (nie nic nie chce kupować to tylko moje subiektywne zdanie) pewnie rozeszłoby się w tydzień a tak komputer za 9k .. podczas gdy np mój ma takie same parametry prawie a wart jest 4,5k nie licząc monitora ... no chyba, że ktoś z Maciem się zgłosi, trzymam kciuki ;)

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

mój ma takie same parametry prawie a wart jest 4,5k nie licząc monitora .

prawie to kluczowe słowo.

Przecież w tym zestawieniu powyżej samo MOBO + CPU + GPU to jest ok 3,5-3,7 k w zależności od sklepu.

 

Klawiaturka sama kosztuje 650 zł (4 miesiące używania może obniżają jej cenę o 50-80 zł).

 

Monitor + Obudowa + SSD i HDD to kolejne 3,5-4 tysiaki za nówki.

 

Rozumiem że jak pada tylko słowo uzywany to w naturze człowieka (a najczęściej nas Polaków) jest automatyczne nagabywanie że zestaw trzeba pościć za 50 max 60% ceny???  :mlotek:

 

Cała cena tych przedmiotów obecnie rynkowo przekracza 11 tysięcy zł.

Wycena na 9 tysięcy to ~ 20% niżej.

Jak za 4 miesięczny sprzęt który ledwo co zaczął swoją gwarancję, jest praktycznie "dopiero" co odpalony to raczej dobry "deal" tym bardziej ze zapewne o te 3-4% dodatkowe można się przecież jeszcze potargować :)

Link to post
Share on other sites

Ok bo widzę, że faktycznie z czytaniem ze zrozumieniem jest problem. Podkreślę: tak ten zestaw jest super dopieszczony i nie mówię, że nie jest tyle wart. I to właśnie to, że jest tak dopieszczony, że moze 0,5% użytkowników to doceni jest jego małym problemem. Co do "prawie takie same parametry" chodziło mi tylko o to, że użytkownik nie odczuje drastycznych zmian w działaniu jeśli nie będzie widział samej skrzynki. To po prostu sprzęt dla koneserów i w całości ciężko będzie go sprzedać, na części natomiast poszedłby szybko bo elementy składowe są na prawdę fajne, to moja prywatna opinia ale trzymam kciuki.

Link to post
Share on other sites

Ze względu na wiele pytań o monitor - cena jaka mnie interesuje to 2100 zł, mogę zejść do 2000 zł, ale tylko przy odbiorze osobistym. I proszę bez komentarzy typu "Dopłacę 3 stówy i mam nowy" - chcesz to sobie dopłać. To co ja oferuje jest w takim samym stanie jak produkt ze sklepu.

Link to post
Share on other sites

Wiesz sam napisałeś że wziąłeś cenę rynkową i od tego -20%,więc nie dziw się że tak Ci ludzie piszą.

Monitor można spokojnie kupić za 2400zł(z wysyłką w tej cenie),więc wychodziło by na to że gdzieś za 1920zł już z KW.

Wystaw go na allegro tak jak kompa,sam bym chętnie wziął udział w licytacji.

Link to post
Share on other sites

 

 

sam napisałeś że wziąłeś cenę rynkową i od tego -20%,więc nie dziw się że tak Ci ludzie piszą.

Tak właściwie to ja to napisałem :)  (po prostu sobie policzyłem różnice 11 a 9 k na oko :)
Sprzedający napisał tylko że sprzęt wart 11k a on chce za całość 9k :)
Link to post
Share on other sites

Jeśli hipotetycznie miałbym jednak sprzedać PC na części, kto byłby zainteresowany czym? 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ii/05/bu/xo4gvc.jpg

 

Najchętniej sprzedałbym procka, budę, płyte główną i chłodzenie w jednej paczce, gdyż to zdecydowanie ułatwi przesyłkę. 


Ceny są BEZ wliczonych kosztów wysyłki.

Link to post
Share on other sites

Jak nie piszczy to byłbym zainteresowany Grafiką.(1450zł. z wysyłką i allegro?)

wszystkie msi piszczą ;)

autorze moglbys podac specyfikacje PC w formie tekstowej? przepisywanie modeli niektórych podzespołów zajełoby mi wieki, a chcialbym posprawdzac recenzje itd

Link to post
Share on other sites
wszystkie msi piszczą

Nie wiem gdzie to wyczytałeś..

 

Nie, nie piszczy. Tzn ok, piszczy - w 2 sytuacjach: podczas wychodzenia z Heaven Benchmark i podczas ekranu ładowania gry Far Cry 4 (nie mam pojęcia dlaczego wtedy, ale to trwa bardzo krótko i nie przeszkadza praktycznie w ogóle). 

 

Intel Core i5 4690k

Asus Maximus VII Hero

Chłodzenie:

Eisberg High Speed Edition 3600rpm

Alphacool Nexxoss ST30 240mm

4x Złączka 45°

Wąż PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT 16/10

Mayhems Pastel Red 1L

Alpenfohn Wing Boost 2 (Black/Red) 120mm x2

IC Diamond 7 Carat

Corsair Vengeance Pro 2133MHz CL9 8GB (2x4GB) wersja czerwona

MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G TF5  +  backplate mojego designu robiony na zamówienie

Crucial MX100 256GB

WD Caviar Blue 1TB 7200rpm

Corsair AX 860W Platinum

NZXT H440 Black/Red + Corsair AF140 Quiet Edition

Corsair K70 Cherry MX Red

NEC MultiSync EA274WMi 2560x1440

Procesor wraz z chłodzeniem boxowym? jeśli tak to jestem zdecydowany :)

 

Owszem, z boxowym, ale póki co wstrzymuje się ze sprzedażą osobno, z nadzieją że ktoś kupi zestaw CPU/MOBO/chłodzenie/buda

Edytowane przez xLokos
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem gdzie to wyczytałeś..   Nie, nie piszczy. Tzn ok, piszczy - w 2 sytuacjach: podczas wychodzenia z Heaven Benchmark i podczas ekranu ładowania gry Far Cry 4 (nie mam pojęcia dlaczego wtedy, ale to trwa bardzo krótko i nie przeszkadza praktycznie w ogóle). 

nie czytałem, tak po prostu jest

i tak właśnie chodzi o menu w far cry 4 itd. bo podczas normalnej rozgrywki nie piszczy

też zależy jakie gry odpalasz... jak jakąś starą i będziesz miał 500fps to będzie na 100% piszczało

na szczescie jest na to sposob - program dxtory o blokada fps do np. 100 

Link to post
Share on other sites

 

 

i tak właśnie chodzi o menu w far cry 4

Nie piszczy w żadnym menu. Właśnie sprawdziłem i po aktualizacji do najnowszej wersji Far Cry 4 już nie piszczy nawet podczas wchodzenia do gry (animacje początkowe po odpaleniu) jak to było we wcześniejszych.

 

 

 

jak jakąś starą i będziesz miał 500fps to będzie na 100% piszczało

Wtedy 90% kart będzie piszczało. 

Link to post
Share on other sites

Nie no bez przesady, chodzi mi o takie typowo chamskie piszczenie np. na pulpicie albo w czasie gry itp. W jakim sklepie jest gw.? Jak przymocowałeś backplate? Wystawiłbyś na allegro za 1400zł + powiedzmy 50zł wysyłka? Lub bez allegro za pobraniem? Sorry że tak truje ale dla mnie taka kasa to wcale nie jest mało i chciałbym mieć pewność.

Link to post
Share on other sites

Nie sprzedam na części dopóki nie będę miał chętnych na każdą część - sam muszę czegoś używać. Zrobię listę rezerwacji. Na CPU i kartę graficzną jest sporo chętnych więc zobaczymy kto da więcej (i kto był pierwszy ofc) ;)

 

Procesor                            850 zł 
Płyta główna                      700 zł 
Chłodzenie CPU                600 zł
RAM                                   320 zł 
GPU + Backplate            1 400 zł 
SSD                                   345 zł 
Dysk twardy                       170 zł 
Zasilacz                              620 zł
Buda + Corsair AF140       420 zł 
Przedłużki                            80 zł
Monitor                             2000 zł
Klawiatura                          450 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...